Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kaymakçı’ya Yeni Alt Yapı Su Artırma Sistemi Projesi

Reklam

Ödemiş’e bağlı Kaymakçı Mahallesi geçtiğimiz günlerde meydana gelen yoğun yağmur yağışları ile gündeme gelmesinin ardından, Kaymakçı mahallesine önümüzdeki günlerde alt yapı su kanalizasyon arıtma tesislerinin  hayata geçeceği müjdesi verildi.

Müjdeli haberi alan Kaymakçılı vatandaşlar “Başkanlarımız çok çalışıyor hizmetleri durdurmak isteyen zihniyetlere karşı 18 ay boyunca verilen mücadeleler kazanıldı müjdesini verdiler Kaymakçı’mıza müjde yakın zamanda alt yapı su kanalizasyon arıtma tesisleri faaliyete geçecek. Biz doğru durduk eğriler belasını buluyor. Hizmet için ant içtiler, Başardılar. Emeği gecen Tüm Başkanlarımıza Kaymakçı meclis üyemize ve partililerimize çok Teşekkür ederiz.” Mesajını verdiler.

CHP Ödemiş İlçe  Başkanı Hamdi Halis konuyla ilgili olarak “Kaymakçı Mahallemizde partililerimizle sorunları değerlendirdik. Güzellikleri konuştuk. Katılımları için Ödemiş Belediye Başkanım Mehmet Eriş Beydağ Belediye Başkanım Feridun Yılmazlar’a Meclis üyesi Metin Uçar’a ve partililerime teşekkür ediyorum. Yapılacak olan yeni Proje tüm Kaymakçı halkına hayırlı  olsun” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ