Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire Belediyesi Kadınların Gününü Kutladı

Reklam

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran ve belediye çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara karanfil dağıtıp günlerini kutladı.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın sağlık sorunları nedeniyle katılamadığı etkinliklerde Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran ile belediye çalışanları yer aldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanında stant kuran Tire Belediye çalışanları karanfil dağıttı. Karanfil dağıtımına Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran da eşlik etti.

Duran ve belediye çalışanları daha sonra esnafları gezerek kadın esnaf ve çalışanlarının, Kadın Danışma Merkezinde kurs gören kadınların, İZMİR Büyükşehir Belediyesi Masal Evi çalışanlarının Tire Kutuhan’da sergi açan Tireli Kadın Derneklerinin üyelerinin gününü kutladı.

Sanayi Sitesinde ve fabrikalarda çalışan kadın işçileri unutmayan Necibe Duran ve belediye çalışanları sırasıyla Fırat Grup Tekstil, Mardoba Tekstil, Leana Tekstil Fabrikaları ile TOSBİ İdare Binasında görev yapan kadınları da ziyaret edip karanfil takdim etti.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ