Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehirden Üreticiye Destek

Reklam

FİDAN DAĞITIMLARI  DEMİRCİLİ MAHALLESİNDE DEVAM ETTİ

İzmir  Büyükşehir  Belediyesi tarafından  yerel de üreticiye destek amaçlı olarak başlattığı  Fidan Dağıtım  Ödemiş’e bağlı Demircili Mahallesinde devam etti.

Büyükşehir  Belediyesinin İzmir’in ilçelerine yönelik fidan dağıtım desteğinin Demircili Mahallesinde devam ettiğini dile getiren  İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş “Büyükşehir Belediyesi tarafından bilindiği üzere yıllardan beri devam eden fidan dağıtımı desteği İzmir’e bağlı İlçelerde devam etmektedir. Ödemiş’in Bademli Mahallesinde yetişen sertifikalı fidanların üreticiye destek amaçlı verilmesiyle   tarıma destek olmaya devam etmektedir.”dedi.

Demircili Mahallesi Muhtar Ülkü Coşkun verilen fidan desteğinden dolayı Büyükşehir  Belediyesine teşekkür ederken “İzmir Büyükşehir belediyemiz Tarafından dağıtılan Zeytin fidanlarını Vatandaşlarımıza teslim ettik İzmir büyükşehir belediye başkanımız Tunç Soyer ve Koordinatörümüz Hikmet Güriş’e mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Verilen  bu fidan desteği mahallemizdeki üreticiler adına iyi bir destek olacağına inanıyorum.” dedi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ