Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖKK Yürütme Kurulu Mart Ayı Toplantısı Gerçekleşti

Reklam

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu aylık olağan toplantısını 13 Mart 2021 tarihinde Mehmet Taşlı başkanlığında Emmioğlu Mahallesi’ndeki konsey binasında gerçekleştirdi. Toplantıya yürütme kurulu üyeleri Hülya Çavuş, Nihat Savuran, Safiye Özçelik, Ümran Ateş ve Selim Şahan katıldı. Ödemiş Kent Konseyi Genel Sekreteri Yücel Uğur Uçar toplantının yazmanlığını yaptı.

Meclisler tarafından yürütme kuruluna sunulan; çevre temizliği, engellilerin kent kısımlarına erişimi, kuraklıkla mücadele, su tasarrufu ve kültür-sanat faaliyetleri gibi konu başlıklarındaki öneri ve değerlendirmeler toplantıda görüşülürken gündemin bir diğer maddesi 21-26 Mart tarihleri arasındaki Orman Haftası kapsamında fidan dikimi etkinliği düzenleme konusu oldu. 
YENİ NORMALLEŞME İLE BİRLİKTE ÇALIŞMALAR İVME KAZANDI

18 Mart’ta seçimsiz kongresini gerçekleştirecek olan Ödemiş Kent Konseyi’nin katılımcı yapıları, yeni normalleşme süreciyle beraber toplantılarına sosyal mesafeye uygun şekilde başladı. Tarım-Hayvancılık Meclisi, Kültür-Sanat Meclisi ve son olarak Gençlik Meclisi Mart Ayı içinde toplanarak kenti ilgilendiren konularda görüş ve öneriler geliştirdi.
SEÇİMSİZ GENEL KURUL TOPLANTISINDA ÜYELER BİLGİLENDİRİLECEK

Ödemiş Kent Konseyi Mart Ayı Olağan Seçimsiz Genel Kurul Toplantısı 18 Mart 2021 Perşembe Günü saat 16.00’da Belediye Nikah Salonunda (Eski otogar) sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilecek. Kent Konseyi Yönetmeliği’ne göre ilk birleşimde üye tam sayısının salt çoğunluğunun katılımı aranıyor. Bu çoğunluk sağlanamazsa toplantı 25 Mart 2021 tarihinde aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacak.
Yapılacak olan genel kurul toplantısında Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına Başkan Mehmet Taşlı, kendi yönetimleri dönemindeki yaklaşık 21 aylık sürede yapılan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirerek üyeleri bilgilendireceği bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ