Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Torbalı Belediyesi 3 Birim İçin İnşaat Çalışmalarına Başladı

Torbalı Belediyesi 3 Birim İçin İnşaat Çalışmalarına Başladı
Reklam

Torbalı Belediyesi, belediyenin kilit birimleri olan Fen İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü için yeni idari bina inşaatına başladı. 3 birimi bir arada koordine edecek olan belediye, dağınık haldeki bu 3 birimi tek çatıda birleştirecek.

KİLİT BİRİMLER BİR ARADA OLACAK

Torbalı Belediyesi, Torbalı’ya yeni bir hizmet binası kazandırmak için düğmeye bastı. Muratbey Mahallesi’nde bulunan Fen İşleri Müdürlüğü ile Tariş’in eski Çırçır Fabrikası’nın olduğu yerde bulunanPark Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri MüdürlüğüPark Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ortaköy Mahallesi’nde bulunan Asfalt Şantiyesinin bulunduğu alanda inşa edilecek iki binalı yerleşkeye taşınacak. Bu yerleşke için ihale geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Yüklenici firma Yılmaz Aynaz İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi yer tesliminden sonra çalışmalarına hız verdi. İnşaatı başlanan proje kapsamında ilk etapta idari bina yapılacak. Daha sonra yemekhane ve atölye birimleri tamamlanacak.

YILSONUNDA TAMAMLANACAK

5 milyon 50 bin liraya tamamlanacak proje kısa süre içerisinde tamamlanacak. Ortaköy’de başlayan çalışmalarda idari bina yükselecek. Daha sonra yemekhane inşaatına başlanacak. Toplamda 3500 metrekare alana yapılacak olan çalışmanın yılsonunda tamamlanması bekleniyor. Bu çalışmayla birlikte belediyelerin en özel birimlerinin bir arada olması, hizmetlerin de hızlanmasını sağlamış olacak. Kent içi araç trafiğini de rahatlatacak olan bu proje, uzun yıllar Torbalı’nın ihtiyacını karşılayacak.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ