Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Efesli Leylek’ten Ustalara Saygı

Efesli Leylek’ten Ustalara Saygı
Reklam

Efesli Leylek yeni sayısı ile okurlarıyla buluştu. Derginin son sayısının kapağında Selçuk’luların yakından tanıdığı Avukat Sümer Büyüktosun yer alıyor. Prof. Dr. Şadan Gökovalı’nın son yazısı da Efesli Leylek’te.

Selçuk Belediyesi’nin ilk kültür sanat yayını Efesli Leylek’in beşinci sayısında “Selçuk’un değerleri” teması, zengin bir içerikle birleşti.

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in, “Efes Selçuk: Ruhun Zamansız Yolculuğu” başyazısının yanı sıra Efesli Leylek bu ay Ayhan Özkaynak,  Özgür Gökdemir, İbrahim Becer, Şerif Baykal, Mustafa Büyükkolancı, Sergun Ağar, Musa Baran, Semra Kadaifçioğlu Yeşil ve daha birçok önemli isimle uçuyor.

Derginin beşinci sayısında Selçuk’ta festivallerin düzenlenmesine ve kentin tanıtımına  büyük emek veren, kentin sembol isimlerinden Avukat Sümer Büyüktosun ile ilgili bir yazı yer alıyor. Tarihçi Tolga Mert tarafından kaleme alınan yazıda geçtiğimiz Ekim ayında kaybettiğimiz Sümer Büyüktosun’un hayatına ilişkin önemli kesitler sunuluyor.

Son sayısında Efes Selçuk’un zengin değerlerini anlatan Efesli Leylek dergisinde yer alan bir diğer önemli isim bir süre önce hayatını kaybeden Prof. Dr. Şadan Gökovalı. Kültür bilgesi olarak nitelendirilen şair, yazar, eğitimci ve rehber Prof. Dr. Şadan Gökovalı’nın son yazısı da Efesli Leylek’te yer alıyor.

Efesli Leylek Dergisi, Selçuk Efes Kent Belleği’nden, belediye hizmet binasından temin edilebiliyor. Dergi ayrıca www.efeslileylek.com adresinden de online okunabilir.

Haber : Özlem Tekin

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ