Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Başkan Amcasına Hayalini Mektupla Anlattı

Başkan Amcasına Hayalini Mektupla Anlattı
Reklam

Tire Melehat Aksoy İlkokulu öğrencisi Zeynep Kılınç (8) hayalindeki kütüphane için Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a mektup yazdı.

Mektubu okuyan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Zeynep Kılınç ve ailesini misafir etti. Başkan Duran, Kütüphaneler Haftasında misafir ettiği minik öğrenciye Tireli yazarların yazdığı çocuk kitaplarını hediye etti.

En büyük hedefinin yazar olmak olduğunu ifade eden minik öğrenci Kılınç, mektubunda da yazdığı gibi kütüphanelerde daha çok çocuk kitabı olmasını istedi.

Zeynep başta olmak üzere tüm çocukların hayalini gerçekleştirmek için çalışmalarına devam edeceğini belirten Başkan Duran “Hayalindeki kütüphaneyi bizlere yazdığı mektupla aktaran minik dostumuz Zeynep Kılınç ‘ı “Kütüphaneler Haftasında” misafir edip, Tireli yazarlarımızın çocuk kitaplarını hediye ettik. Gözlerindeki umut, içindeki okuma aşkı ve her daim yeni bir şeyleri öğrenme hevesine hayran kaldık. Minik dostumuza, onu yetiştiren Kılınç Ailesine ve değerli öğretmenine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ