Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Örük’ten Ödemiş’e Ziyaret

İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Örük’ten Ödemiş’e Ziyaret
Reklam

İzmir İYİ parti il başkan yardımcısı ve STK başkanı Füsun Örük ve STK’lardan sorumlu yöneticilerinden  Ödemiş’te İYİ Parti İlçe teşkilatı olmak üzere çeşitli ziyaretlerde bulundu.

“İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI OLARAK İZMİR İL BAŞKAN YARDIMCIMIZ İLE BİRLİKTE İLÇEMİZDE GÜZEL BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK”

İYİ Parti İzmir İl başkan yardımcısı Füsun Örük Ödemiş’te ilk olarak İYİ Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve beraberindeki İlçe teşkilatı ile bir araya geldikten sonra, Ödemiş’te yaptığı ziyaretine İYİ Parti İlçe Başkanı Güven Kılıç ve İYİ Parti Ödemiş STK başkanı Merve Peynirci ev sahipliğinde Bilumum Gıda Maddeleri Odası Başkanı Hülya Çavuş’a ve Kent Konseyi başkanı Mehmet Taşlı’ya ziyaret gerçekleştirdiler.

İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç  yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sivil toplum kuruluşlarının siyasette oynadığı rol, etkinliği, Türkiye’nin içinde bulunduğu durum hakkında sohbetlerimizi gerçekleştirdik. Daha sonra Parti binamızda yeni kayıtlarımızla ilgili değerlendirmelerde bulunduk millet bizi çağırıyor gerek Facebook gerek internetten bizlere ulaşıp üye olmak istediğini söyleyenlerin sayısı son zamanlarda çok arttı başkanlarımız her yerde aynı şekilde olduğunu söylediler. Bu da bizleri çok mutlu etti. Bir gün iktidara geleceğimizi biliyor, inancımız her geçen gün artıyor İçinde bulunduğumuz bu zor süreçten bir an önce ülkemizin kurtulması dileğiyle Pandemiden dolayı esnaflarımız ciddi sıkıntıda  bir çok esnaf kepenk kapatan esnafımız var Allah hepimizin yardımcısı olsun.” dedi.

Haber :Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ