Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Alaçatıspor’da Soner Varhan, Güven Tazeledi

Reklam

Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı, pandemi önlemleri dikkate alınarak, Alaçatıspor sahasında, bugün gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul toplantısına, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü, Çeşme Belediyespor Kulübü Derneği Başkanı Hüseyin Gültekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve dernek üyeleri katıldılar.

 Gündem maddeleri kapsamında,Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Olağan Genel Kurul toplantısında Divan Kurulu Başkanlığına Ferdi Yiğitoğlu seçilirken, Timur Koparal ve Yiğit Varhan da üye olarak seçildiler.

“ALAÇATI SPOR’UN 3. LİG HEDEFİNDE SONUNA KADAR ARKASINDA OLMAYA DEVAM  EDECEĞİZ.”

Genel Kurul toplantısında bir konuşma yapan Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, “Bu sene amacımız, Alaçatıspor’un 3. Lig’e çıkması. Bu amaç için Çeşme Belediyesi ve Başkanı, Alaçatıspor’un sonuna kadar arkasında olacak. Bu asırlık çınarın kongresini pandemiden dolayı az sayıda katılımla gerçekleştiriyoruz. Ama heyecanımızı hep yüksek tutacağız. Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü’nü, Çeşme Belediyespor’u, her iki takımımızı da hak ettiği yerlere, hep beraber taşıyacağız. Hem Çeşme Belediyesi katkı koyacak, hem de Alaçatımızın ve Çeşmemizin nimetlerinden yararlananlar katkı koyacaklar. Sonuna kadar arkanızdayım. Hedef 3. Lig. Bunu hep beraber başaracağız. Yeni yönetime başarılar diliyorum” Dedi.

“3. LİGİ HAYAL ETMİYORUZ, HEDEFLİYORUZ.”

Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanlığı’na yeniden seçilerek, güven tazeleyen Soner Varhan da yaptığı konuşmada, “Yaklaşık 30 günlük bir sürede takımımızı Süper Amatör Lig’e hazırladık. Hedef koyduk. Bir üst lige çıkarız dedik. BAL hedefimiz gerçekleşti. Bu yıl BAL’da mücadele edeceğiz. Takımımızı kurduk. Lig hazırlıklarımıza başladık. Hazırlık maçlarımızı yapıyoruz. İyi sonuçlar da alıyoruz. Hayal etmiyoruz, hedef koyduk. Hedefimiz de, Çeşme ilçemizden 3.Lig’e çıkacak bir Alaçatıspor’u hedefliyoruz. Bize her zaman desteğini veren ve üyemiz olan Belediye Başkanımızdan daha fazla destek isteyeceğiz. Bu hedefe hep birlikte gideceğiz. Yöneticilerimiz, esnafımız, üyelerimiz, taraftarımız, hep birlikte olursak önümüzde bir engel kalmaz” diyerek destek istedi.

“250 TAKIM ARASINDA 9 TAKIM İÇİNDE YERİMİZİ ALABİLİRİZ.”

Bölgesel Amatör Lig’de 260 takım olduğunu belirten Varhan, “9 takım 3. Lig’e çıkacak. Yani 260 takım arasından 9 takım içinde yer alabiliriz. Ben bunu hayal olarak görmüyorum. Hedefimizi belirledik. Pandemi nedeniyle yapacağımız bazı işleri yapamadık. İnşallah sağlıklı günler olur. Alaçatıspor’u sadece spor kulübü olarak değil, tenis, basketbol, sörf, yelken gibi branşlarla daha da geliştirerek, bölge insanlarının, gençlerin spor yapacağı bir kulüp haline getirmek istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri sahamızı herkese açtık. Kısıtlamıyoruz. Gençlerimiz, bilhassa kadınlar sahada spor yapsınlar istiyoruz. Sahamızın eksiklerinin tamamlanması için belediyemizden biraz daha yardım isteyeceğiz. Hep birlikte 3. Lig hedefimize ulaşabiliriz” diyerek konuşmasını tamamladı.

Olağan Genel Kurul toplantısında tek listeyle girilen seçimlerde Soner Varhan yeniden Kulüp Başkanı seçilirken, Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine; Uğur Özen, Ozan Gençalp, Barış Koparal, İsmail Durmuş, İsmail Tütüncü, Erdal Özyıldız, Ozan Yener Poyraz ve Hasan Ege Tütüncüoğlu seçildiler.Denetleme Kurulu Asil Üyeliklerine ise; Alihan Sarı, Semih Çil ve Anıl Şener seçildi.

Olağan Genel Kurul toplantısının sona ermesinin ardından, Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ve belediye birim amirleri ile birlikte sahada incelemelerde bulunarak, Kulüp Başkanı Soner Varhan’dan sahadaki eksiklikler ve yapılması gerekenler konusunda çeşitli değerlendirmelerde bulundular.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ