Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kütüphaneler Haftası Ödül Töreniyle Sona Erdi

Kütüphaneler Haftası Ödül Töreniyle Sona Erdi
Reklam

Ödemiş İlçesinde  57.  Kütüphaneler  Haftası Etkinliklerin sonunda en çok kitap okuyan öğrencilere ve büyüklere  ödülleri  Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü  Ahmet Kaya tarafından takdim edildi.

Düzenlenen  törenle ilgili görüşlerini ifade eden  Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Kaya “ 2021 yılının ilk 3 ayında, Kütüphaneden en çok kitap alan  ve okul öncesi grubunda, 27 kitapla Osman  Tamtopçu, çocuk grubunda 33 kitap alan Efe ve Ege  Erdem kardeşler, genç grubunda 18 kitap alan Tuğçe Ayaydın, Yetişkin grubunda 28 kitapla Şenay Gürlek ödül almaya hak kazanmışlardır.  En çok kitap okuyan  ve dereceye girenleri tebrik ediyorum.” Dedi.

Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Kaya  hafta başından hafta sonuna kadar 57. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında, çeşitli etkinliklere imza attıklarını ifade eden Kaya “ Kütüphaneler  Haftası nedeniyle, Kan bağışı olmak üzere  çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Ancak şu andaki ülkemizde  ve bazı dünya ülkelerindeki pandemi süreci nedeniyle, çok geniş kapsamlı etkinlikler den daha ziyade seviyeli ve   Covit 19 kurallarına uygun şekilde bazı etkinlikleri, yaparak 57. Kütüphaneler  Haftasını kutlamış olduk.” Dedi.

Ödemiş İlçe Halk  Kütüphanesinin  bulunduğu  Belediye Kültür Merkezi  binasında  ödüle  layık görenler ayrı ayrı ödüllerini aldılar.Alınan  ödüllerin  sonunda hep birlikte toplu fotoğraf karesiyle ödül alanlar bu güzel anlarını ölümsüz hale getirdiler.

Haber :Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ