Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hedef 10 Bin Kan Bağışı!

Hedef 10 Bin Kan Bağışı!
Reklam

10 BİN HEDEFİNİ YAKALAMAK İÇİN KAN BAĞIŞ KAMPANYALARINI SÜRDÜRÜYOR

Ödemiş’te yaklaşık 4 Yıl önce başladığı Kan Bağış kampanyalarını sürdüren Ödemişli  Kahveci Mehmet Çetin kan bağış kampanyasını bir kez daha devam ettirdi.

15. Kez işletmekte olduğu Kahvehanesinde Kan Bağış Kampanyasını sürdürdüğü dile getiren Örnek Esnaf Mehmet Çetin yaptığı açıklamada “Ödemiş İlçesinde, Kızılay Kan İstasyonuna  Kan bağışı konusunda destek olmak için 2017 yılında, başlattığımız kan bağış kampanyasına devam ediyoruz. Yaptığımız Kan bağışlarının Kızılay’a kan stoklarının azaldığı bugünlerde iyi bir katkı olduğuna inanıyoruz. ‘Senin 15 Dakikan Başkasının Bir Ömrü’ sloganıyla yola çıktık. Daha önceden 10 bin kişiye ulaşma hedefimiz vardı. Bu hedefe ulaşmak için yılın belli günlerinde bu kan bağış kampanyalarını sürdürmeye devam ediyoruz.” dedi.

“10 BİN  HEDEFİNE ULAŞINCAYA KADAR  BAĞIŞ KAMPANYALARINI SÜRDÜRECEĞİZ.”

Kan bağış kampanyasında daha önceki hedeflerindeki 10 bine kadar ulaşasıya kadar çalışmalarını sürdüreceklerini dile getiren  Ödemişli Kahveci Mehmet Çetin “Bundan yaklaşık 5 yıl kadar önce başladığımız Kan bağış kampanyasındaki sloganımız 10 bin kişiye kadar ulaşmaktı. Bizler bu hedefe ulaşmak için kan bağış kampanyalarına aralıksız olarak devam etmeyi planlıyoruz. Bu konuda Ödemişli bağışçılarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Kızılay’a kan desteği çok önemli. Bizler bunun önemini bilerek bu bilinçle  önümüzdeki yıllarda da belli zamanlarda bu kampanyaları sürdürerek  yine bağışçılarımızı buna davet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Haber: Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ