Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP Ankara Milletvekili Kaya  Bademli Fidancılık Kooperatifini Ziyaret Etti

CHP Ankara Milletvekili Kaya  Bademli Fidancılık Kooperatifini Ziyaret Etti
Reklam

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya ziyaret ve inceleme gezisi kapsamında İzmir’deki sürdürdüğü ziyaretlerden sonra Ödemiş’in Kooperatifçilikteki gurur kaynağı olan Bademli Fidancılık Tarımsal ve Kalkınma Kooperatifini ziyaret etti. CHP Ankara Milletvekili  Kaya burada Kooperatif başkanı Selçuk Bilgi’den  Kooperatifin işleyişi konusunda bilgiler aldı.

Kooperatifin yaptığı çalışmayı değerlendiren CHP Ankara Milletvekili  Yıldırım Kaya “Ödemiş Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi doku kültürü laboratuvarı sera tesislerini gezerek yöneticilerimizden bilgi aldık. Böylesine değerli bir çalışmayı yürüten çalışanların yüzde 95’inin kadın olması, bizleri ayrıca mutlu etmiştir.  Kooperatifimize, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

CHP Ankara Milletvekili Kaya’nın Kooperatiflerine yaptığı ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Bademli Fidancılık  Tarımsal ve Kalkınma Kooperatifi Başkanı Selçuk Bilgi “CHP Ankara Milletvekilimiz  Kaya’nın Kooperatifimize yaptığı bu nezaket ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bizlerde kendisine ev sahipliği yaparak Kooperatifimizin işleyişi konusunda çeşitli bilgiler verdik.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ