Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Odasından Ramazan Yardımları

Reklam

Ödemiş Ticaret Odası’nın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) desteğiyle her yıl gerçekleştirdiği ramazan yardımları bu sene de ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak için hazırlandı. Her yıl geleneksel hale gelen gıda yardımları Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacaktır.

Tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de etkisi devam eden COVİD-19 tedbirleri kapsamında “Evde Kal” çağrısına uyan ihtiyaç sahibi ailelere ramazan ayı vesilesi ile destekte bulunarak bu zor zamanlarda halkımızın yanında olmak adına Ödemiş Ticaret Odası’nın ve TOBB’un destekleri devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş “Son bir senedir tüm dünyayı hem psikolojik hem de ekonomik alanda etkileyen covid-19 nedeniyle evlerimize kapanmak ve hayat alışkanlıklarımızı değiştirmek zorunda kaldık. Bir süre daha önlemlerimizi alarak bu süreci en sağlıklı şekilde atlatmaya çalışacağız. İş dünyası insanları olarak bizler de bu süreçte halkımıza ve ülkemize gerekli desteği sağlayarak zor günleri atlatmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu zor zamanları hep birlikte el ele vererek atlatacağımıza can-ı gönülden inanıyorum, inşallah en kısa sürede eski normal günlerimize geri döneriz.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi ramazan ayında Birliğimiz çatısı altında ihtiyaç sahibi ailelere erzak desteğinde bulunuyorduk. Bu senede çeşitli temel ihtiyaçların yer aldığı erzak yardımlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştıracağız. Bu sene toplamda 1025 adet gıda yardım paketi alımı sağlayarak Ödemiş, Kiraz, Beydağ’da bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.

İçinde bulunduğumuz bu zor zamanları biran önce atlatarak eski sağlıklı günlerimize dönmeyi temenni ediyorum. Ramazan ayının da hayırlara vesile olmasını dileyerek, herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.“ dedi.

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri’nden H.Selçuk Bütün ve Metin Dursun  da konuyla ilgili, halkımızın ramazan ayını kutlayarak, TOBB aracılığı ile yapılan erzak yardımlarının ihtiyaç sahiplerine ulaşmasına vesile oldukları için mutlu olduklarını dile getirdiler.

Haber : Emine Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ