Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Memur-Sen İzmir’den Emekli Amiraller İçin Suç Duyurusu

Reklam

Memur-Sen Konfederasyonu, darbe imalı bir bildiri yayımlayan 104 amiral hakkında il temsilcileriyle birlikte suç duyurusunda bulunmuş, 81 ilde ve birçok ilçede düzenlediği basın açıklamalarıyla bildiriyi kınamıştı.

Balıkesir’e bağlı Edremit’te yapılan basın açıklaması sonrasında Konfederasyonumuza bağlı Büro Memur-Sen Şube Yönetim Kurulu üyesi olan Muhammet Seyfettin Çiftçi, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Piyade Albay Fuat Kara talimatıyla İstihbarat Şube Müdürü Albay Ahmet Korkmaz ve ismi bilinmeyen bir teğmen tarafından yasal ve idari bir gerekçe, herhangi bir dayanak olmaksızın sorguya alınarak, hakkında soruşturma varmışçasına ve fişleme yapmaya müstenit sorulara maruz bırakılmıştır.

Bunun üzerine ise Memur-Sen Konfederasyonu olarak, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Komutanı Piyade Albay Fuat Kara, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanlığında İstihbarat Şube Müdürü Albay Ahmet Korkmaz ve ismi bilinmeyen teğmen hakkında T.C. Milli Savunma Bakanlığı’na ve Genel Kurmay Başkanlığı’na şikâyette bulundu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ