Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’in En Merkezi Yeri Ele Alınması Gerekir

Ödemiş’in En Merkezi Yeri Ele Alınması Gerekir
Reklam

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş Ödemiş’in adeta kalbinin attığı yer olan  ve eski yıllarda çok farklı bir hareketliliğin en çok yaşandığı yer olan Ödemiş Üç Eylül  Parkının zemin ve bazı girişlerinde olan bakımsızlığın bir an önce ele alınması gerektiğin vurguladı.

“ÖDEMİŞ’İN EN MERKEZİ YERİ BÖYLE OLMAMALI”

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar  Ateş  İlçenin kalbinin attığı merkezi olan Üç Eylül parkının bir an önce ele alınması gerektiğini dile getirirken “Burada siyasi partinin bir başkanı olarak ayrıca uzun yıllardan beri  burada iş yapan bir esnaf olarak Ödemiş  Belediyesinin Kadınlar Pazarı ve insanların gelip geçtiği bu parka girişlerin ve ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler binasının önündeki kaldırım yolu her yer kırıklarla dolu bir konuma gelmiş burası dışarıdan insanların ve buradaki yaşayan insanların her zaman geçtikleri  yerlerdir. Ödemiş Belediyesinin ilk önce zeminden başlayarak buranın bir zemin çalışması yapması ve etrafının da düzenlenerek ilçemize yakışır bir konuma gelmesini bekliyoruz.” dedi.

Ateş açıklamasının devamında “Başkanımız Eriş Cumhuriyetçi, Demokrat, Çağdaş ve Atatürkçü bir Belediye başkanı olarak bu sese bir an önce kulak vermesini bekliyoruz. Ödemiş İl olma yolunda olan ve ayrıca çeşitli özelliklere sahip güzel bir ilçedir.Ama buradaki buna benzer görüntüler  Ödemiş’e yakışmıyor.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ