Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖKK, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Korkmaz’ı Ziyaret Etti

ÖKK, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Korkmaz’ı Ziyaret Etti
Reklam

Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı ve Yönetimi Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz’ı Ziyaret Etti.

Ödemiş Kent Konseyi başkanı Mehmet Taşlı ve Yürütme Kurulu Üyeleri Ödemiş İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz’ı makamında ziyaret etti. Ödemiş’i ilgilendiren çeşitli konuların masaya yatırıldığı görüşmede Ahrandı Tepesi ve civarındaki insan kaynaklı çevre kirliliği sorunu gündeme getirildi.

“AHRANDI HEPİMİZİN ORTAK DEĞERİ, SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKİYOR.”

Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı “Akciğerlerimiz olan Ahrandı’nın kirletilmesini kabul etmemiz mümkün değil. Bölgede Ödemiş Belediyesi’ne ait çöp konteynerleri olmasına rağmen bazı kişiler yanlarında getirdikleri yiyecek içeceklerin atıklarını çevreye atmakta bir sakınca görmüyor. Bu noktada sorunun kaynağı kurumların ihmalkârlığı değil kişilerin bilinçsizliği ve saygısızlığıdır.” diyerek Ahrandı’da yaşanan kirliliğin kökeni hakkında değerlendirmede bulundu.

İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan bölgede daha sık devriye faaliyeti yapılması talebinde bulunduklarından bahseden Taşlı, “Ahrandı hepimizin ortak değeri, sahip çıkmamız gerekiyor. İlçe Jandarma Komutanımız Hüsnü Korkmaz da bizimle aynı fikirde olduğunu ifade ederek, bölgede denetimin sıklaştırılacağını söyledi. Buna ek olarak diğer kurumlarla da işbirliği yapılarak bölgeye güvenlik kamerası yerleştirilmesi gibi önlemlerin yerinde olacağını değerlendirdik. Doğaya ve insana saygısı olmayan kişilerin ancak cezai müeyyidelerle caydırılabileceği konusunda hepimiz hemfikiriz. Konuya gösterdiği hassasiyet ve misafirperverliğinden ötürü  Ödemiş İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Binbaşı   Korkmaz’a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ