Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

MHP Ödemiş’te Ramazan Yardım Çalışmaları Gerçekleşti

MHP Ödemiş’te Ramazan Yardım Çalışmaları Gerçekleşti
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İzmir İl Başkanı Veysel Şahin İzmir ve İzmir’e bağlı tüm 30 ilçe genelindebaşlattığı Ramazan yardım seferberliği çalışmalarını incelemek amacıyla Ödemiş İlçe teşkilatının Ramazan yardımlarını sürdürdüğü Anafartalar Mahallesindeki ihtiyaç sahipleri için hazırlanan erzak kolisi dağıtımını başlatmak üzere Ödemiş’e geldi. 

Şahin, Ödemiş’te ilçe yönetimi tarafından hazırlanan erzak kolilerinin bulunduğu depoda partisinin Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı ve yöneticiler ile bir araya geldi. 

“RAMAZAN AYI BOYUNCA 30 İLÇEDE YARDIM ATAĞIMIZ SÜRECEK”

İzmir’de 50 bin koli yardım yaptıklarını söyleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Ülkemiz pandemiden dolayı ağır bir hastalıktan geçiyor. Vatandaşlarımız zor durumda. Normal geliri olan vatandaşlarımız bile evine ekmek götüremez duruma geldi. Ramazandan sonra bu sürecin biteceği inancındayım. Türk Milliyetçileri olarak vatandaşlarımızın zor günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Her kapıyı çalacağız, her gönle gireceğiz. Kimseyi ayırt etmeden ihtiyacı olan vatandaşlarımıza hazırlanan kolilerimizi ileteceğiz” dedi.

“ÖDEMİŞ’TE HAYIRSEVERLERİMİZİN DESTEĞİ İLE 585 ADET KOLİYE ULAŞTIK.”

MHP Ödemiş İlçe Başkanı Oktay Akıllı, “Ramazan yardım kolilerimizden şu ana kadar 585 adete ulaştık. Hayırsever vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Onlardan aldığımız hayır kolilerimizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere il başkanımızla birlikte buradayız. İhtiyaç sahiplerini merkez mahalleler olarak belirledik. Muhtarlarımızdan da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bilgilerini aldık. Bunun yanında bizim kendi tespit ettiklerimiz var. İhtiyaç sahiplerine teslim edeceğiz. Bu yardımlarımızı İl başkanımızın öncülüğünde yapıyoruz. Allah hayırlarımıza kabul etsin inşallah. MHP İzmir İl   Başkanımız Şahin’in  talimatları doğrultusunda Ramazan ayı sonuna kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ