Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

  BU ZORLU SÜREÇTE ESNAFA DESTEK SAĞLANMALIDIR

Reklam

 Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı  Mutahhar Ateş  Hükümetin gerçekleştirdiği   uzun süreli  Pandemi tedbirinin alınmasının normal olduğünu ancak bu  zorlu süreçte  Türkiye genelinde bir destek paketi sunulmasının önemli olduğunu vurguladı.

 DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI ATEŞ “  17 GÜNLÜK YASAK ÖNLEMİ DOĞRU AMA BU SÜREÇTE ESNAFLARA BİR DESTEK SAĞLANMALIDIR “

  Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş  yarından itibaren başlayacak olan  Sokağa çıkma kısıtlamasının devreye gireceğini ifade eden Başkan  Ateş “ Bilindiği üzere  önceki gün yapılan Kabine toplantısının  genel sonuçların dan, yola çıkarak alınan  kararlara tabii ki saygılıyız. Ancak bu süreç içinde kapanan   esnaflar için  hükümetimiz tarafından bir destek paketi bir an önce  verilmesinin  önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Çünkü bugün  milli ekonomi de, esnafın  varlığının olması ve devamlılığı çok önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Onun için  bu zorlu süreç te  esnaflar için yeni bir destek sağlanmalıdır. Esnaflara kira,ve çeşitli giderleri için bu desteğin bir an önce sağlanması kararının alınarak devreye girmesinin esnaflara bire nefes aldıracaktır.”dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ