Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Daha Yürüyecek Çok Yolumuz Var

Daha Yürüyecek Çok Yolumuz Var
Reklam

Daha Yürüyecek Çok Yolumuz Var

Üreticilerle her zaman İç İçe ve Kol Kola hizmet anlayışını sürdürdüklerini dile getiren   İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkan Adayı Ahmet Kocaağa, çeşitli medya ve basın kuruluşlarına faaliyet ve çalışmalarla ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan adayı Kocaağa Ekibi ile yola çıkarak Kaymakçı Mahallesi, Kiraz İlçesinin Mahalleleri, Bayındır’ın Mahalleleri, Kemalpaşa ve çeşitli ilçelerdeki ve mahallelerdeki çalışmalarını sürdürdü.

“ÖZÜMÜZ MİLLET SÖZÜMÜZ HİZMET OLACAK“

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinde 4 yıllık gibi bir zaman dilimine çeşitli hizmetleri hayata geçirdiklerini ifade eden Kocaağa “ Torbalı’da yem fabrikası çalışmaları hızla devam ediyor. Kiraz süt toplama merkezini kurduk, üreticilerimizin hizmetinde, Ödemiş süt toplama merkezini kurduk üreticilerimizin hizmetinde, tire süt toplama merkezi alt yapısı tamamladık, çok yakında faaliyette. Bergama süt toplama merkezinin alt yapısı tamamladık, çok yakında faaliyette,İzmir birlik markalı süt ürünleri üretimi çalışmaları hızla devam ediyor. bölgesel istihdamı artırma çalışmaları,üyelerimizin banka borçları ile ilgili finansal mali destek çalışmaları, İzmir birlik bölgesel yem depoları açılması çalışmaları devam ediyor.İzmir birlik markalı yem satış marketleri çalışmaları devam ediyor.Çiğ süt analizi desteklemesi ile üreticilerimizin daha fazla desteklenmesi çalışmalarımız faaliyette Çiğ süt alım fiyatlarının bakanlık fiyatlarında tutulması, sabitlenmesi üreticinin mali girdilerde sorun yaşamasını engelleme çalışmalarımız devam ediyor.” Dedi.

“ÜRETİCİMİZLE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ”

“Üreticimize bir telefon kadar yakınız!” sloganını  sürdürdüklerini dile getiren Kocaağa “Birlik olarak etkin ve hızlı şekilde tüm Türkiye’de yetiştiricilerimize hizmet vermek için bu yola çıktık! İzmir’imize yakışır, Türkiye’mize yakışır hizmet vermek için “birlik” te çalışacak, “birlik” te başaracağız.Hiç bir zaman bizde ben diye bir şey asla yok.”

KOCAAĞA’YA KİRAZ, KAYMAKÇI, BAYINDIR’DA BÜYÜK İLGİ!

İzmir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkan adayı Ahmet Kocaağa gittiği her bölgede  kendisini üretici ve çiftçilerin kucaklamasından son derece memnun olduğunu belirtirken “Bugün İzmir Damızlık Sığır  Yetiştiricileri Birliğinin  yeni bir seçimli genel kurulu arifesindeyiz.  Bizler dün olduğu gibi yarın da, yine  üretici ve çiftçilerimizle el ele ve kol kola yürümeye devam edeceğiz. Ayrıca  Birliğimizin tüm  üretici, çiftçi tüm dostlarımıza şahsıma göstermiş olduğu  desteğinden ve şefkatinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Yaptığımız  hizmetler ve projeler ortadadır.  Birlik olarak yine  Projeler üreterek Birlik üyelerine destekleyici  ve onların menfaatlerine yakışır çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ