Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş, Ramazan Bayramını Kutladı

Eriş, Ramazan Bayramını Kutladı
Reklam

Ödemiş Ticaret Odası (ÖTO) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Ödemiş Ticaret Odası olarak, kardeşlik ve iyilik duygularının yaşanmasına olanak sağlayan Ramazan Bayramının, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın devam ettiği günler olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Bayramların yardımlaşmayı, dayanışmayı ve hoşgörüyü arttıran günler olduğunu anımsatan Başkan Eriş, yaşanılan pandemi süreci nedeniyle sosyal mesafeye dikkat edilmesi ve kurallara daha çok hassasiyetle uyması gerektiğine dikkat çekti.

Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Eriş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Ödemiş iş dünyası olarak; bireylerin aynı düşünce ve değerlerde buluşmalarına vesile olan, gönülleri yakınlaştırarak, kişisel çekişmelerin, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yaşanmasına olanak sağlayan Ramazan Bayramının, sosyal yardımlaşma ve dayanışmamızın devam ettiği günler olmasını temenni ediyoruz. Bu kutsal günlerin sadece milletimize değil, barışa ve huzura her zamankinden daha çok ihtiyacı olan tüm dünya uluslarına huzur ve mutluluk getirmesini diliyoruz. Ödemiş iş dünyasının, tüm Ödemişlilerin ve milletimizin Bayramını kutluyor, Ödemiş Ticaret Odası olarak vatandaşlarımıza fiziksel anlamda gereken mesafelere bağlı kalarak, korona virüs ile ilgili olarak gereken kurallara daha da hassasiyetle uyduğu, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum.”

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ