Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

“Birlikte Güçlüyüz!”

“Birlikte Güçlüyüz!”
Reklam

İzmir Gazeteciler Cemiyeti  üyelerine seslenen Attila “Genel Kurulumuzu Cemiyetimizin 75. yılında, zor koşullar altında yapacağız.Gün geçtikçe sorunlarımız büyümekte.  Ekonomik sıkıntılar, işsizlik, basın özgürlüğü önündeki engeller gün geçtikçe artıyor. Mesleki kazanımlarımız tek tek kayboluyor. 

Pandemi nedeniyle, tüm ülkede yaşanan olumsuzlukların üzerine, bir de deprem felaketi sıkıntılarımızı katmerledi. Bu yüzden her zamankinden daha çok dayanışma içinde olmamız gerekiyor.İnanıyoruz ki engeller; demokratik, bilimselliğe önem veren, herkesi kucaklayan bir yönetim ile aşılır. Bu bilinç ve kararlılıkla, İzmir Gazeteciler Cemiyeti yönetimine adayız.Gençlerimizin enerjisi, ortak akılla vücut bulan projelerimiz ve tecrübemizle tüm engellerin üstesinden geleceğiz. Cemiyetimiz ve mesleğimiz adına siz değerli meslektaşlarımızı bu birlikteliğe davet ediyoruz. Gelin, ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin bayrağını Hasan Tahsin ruhuyla hep birlikte daha da ileriye taşıyalım.”dedi.

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ…

Attila ”Onurlu tarihimize yakışır olgunlukta geçeceğine inandığımız genel kurulumuzda buluşmak üzere, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.Murat Attila, Tamer Sanverir, Hakan Serbest, Melike Kişmir, Nesrin Öner, Yasemin Mirahmetoğlu, Deniz Tay, CihadTaysi, Onurcan Uygur, Mahir Dinç, Oya Pardak, Caner Tok, Barış Yengiloğlu, Medat Şenay, Serkan Aksüyek, Neslihan Perşembe Kulakoğlu, Filiz İçke Önal, Volkan Gündüz, Hacer Önoğlu Ülger, Dinçer Tolga, Deniz Kezer, Erkan Kart, Işık Teoman, Hasan Şahin, Nuri Bilim, Sedat Yılmaz, Caner Erüs, Yusuf Çınar, Mustafa Abadan, Ali Korkmaz, Ertan Güngördü, Ahmet Bolgi, Bora Uçar, Tayyar Özdemir, Hüsniye Seval Acun, Engin Yavuz, Bahri Karataş, Serkan Selingil, Tayfur Göçmenoğlu, Memduh Zaptikar, Ünal Tümin, Ali Kayadibi, Reşat Yörük, Arife Soydemir, Selda Talay, Halil Fincan, Mehmet Demirpolat, Gökhan Özyurtlu, Nefise Kömürcüler, Hüseyin Emre Tazegül, Cumhur Erkek, Deniz Alime Uyar, Tarık Çiçek, Fuat Akar, Muammer Kırca, Yalçın Küçükdamar. Yukarıdaki isimlerin tamamından onay alınarak listemiz hazırlanmıştır.”dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ