Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Kupalar Sahiplerini Buldu

Ödemiş’te Kupalar Sahiplerini Buldu
Reklam

Ödemiş Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü  tarafından düzenlenen 2020 Yılı Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası”na 14 kurumun  katıldığı  ve finale Ödemiş Devlet Hastanesi ile Hayat Eczanesi kalmıştı. Final maçı  Covid19 yasaklarına denk geldiğinden spor salonlarının kapanması ve spor faaliyetlerinin iptal edilmesinden dolayı oynanamamıştı.

Kurumsal olarak verilen kararla kupalar  sağlık çalışanlarının Pandemi ile verdikleri büyük mücadeleden dolayı bir vefa borcu göstergesi olarak Ödemiş Devlet Hastanesi’ne “Gönüllerin Şampiyonu” kupası, Hayat Eczanesi’ne de “En Centilmen Takım” kupası verilmiştir. Kupalar Ödemiş Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Cebeci  tarafından Ödemiş Devlet Hastanesi’nde sahiplerine takdim edilmiştir.

Yapılan  Kupa Törenine Ödemiş  Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Oktay Okuş da Katıldı

 Ödemiş Devlet Hastanesinde yapılan Kupa törenine  Başhekim Dr. Okuş ve  Devlet Hastanesinin takımında yer alan sporcular katılırken  burada  konuşan Gençlik ve Spoır  Ödemiş İlçe Spor Müdürü Cafer Cebeci  “Emeği geçen bütün takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ederiz. Pandemi dönemi bittikten sonra spor tesislerinin açılması, spor etkinliklerinin açılması ile, birlik ve beraberlik içerisinde, dostluk ve kardeşlik havasında nice etkinlik  ve turnuvalarda buluşuruz İnşallah” temennisin de bulundu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ