Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Borsası TOBB Genel Kurula Katılım Sağladı

Ödemiş Ticaret Borsası TOBB Genel Kurula Katılım Sağladı
Reklam

Ödemiş Ticaret Borsası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 76. ve 77. Genel Kurullarına Ödemiş Ticaret Borsası TOBB Delegesi Yönetim Kurulu Başkanı Latif AKA, TOBB Delegesi  Hüseyin Gülcü, TOBB Delegesi Ersoy Yallıoğlu, Meclis Başkanı Turgut Akın ve Genel Sekreter Ali Öz’ün katılımları sağlanarak Ödemiş Ticaret Borsası Toplantı salonunda elektronik ortamda gerçekleşti.

TOBB Genel Kurulu TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Genel Kurul Başkanı Erdal Bahçıvan’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

TOBB Yönetim Kurulu faaliyet raporların genel kurula sunulması, müzakeresi ve onaylanması TOBB delegelerinin elektronik oylaması ile gerçekleşti.

Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aka  yapılan genel kurulu değerlendirerek :“ Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 76. –  77.Genel Kurulunu pandemi dolasıyla ilk kez elektronik ortamda gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz başarılı bir şekilde gerçekleştirilen TOBB 76. ve 77. Genel kurulumuzun camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum”  dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ