Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kocaağa Beydağlı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Reklam

İzmir  Damızlık Sığır  Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet  Kocaağa  Beydağ İlçesinde Muhtarlar Derneğinde Başkan  Erkan  Yağcı ve  Beydağlı Muhtarlarla bir araya geldi.

“SEÇİM TARİHİMİZ BELLİ OLDU”

İzmir Damızlık  Sığır  Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ahmet Kocaağa “25 Mayıs’ta olacak olan seçimimiz pandemi nedeniyle 13 Temmuz ‘da İzmir Fuar alanı D blokta yapılacak. Tüm üreticilerimizin kongremize katılmalarını, şeref vermelerini bekliyoruz. Gelsinler sorunların, isteklerini söylesinler beraber çözelim. Seçilecek olan yönetime yetki versinler hep beraber bahar havasında kongremizi yaşayalım diyoruz. Kongreye katılım için her mahalleye, her yere araba tahsis edilecektir. Bu arabalar birlik tarafından karşılanacak, üreticilerimizin rahat bir şekilde kongreye gelmeleri için gerekli tüm hazırlıklar yapılacak. 13 Temmuz’da yapılacak olan kongremize tüm üreticilerimizi bekliyoruz. Bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum, bizi Beydağ’ da ağırladıkları içintüm  değerli muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

“GÜZEL PROJELERİ HEP BİRLİKTE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“Geçen günlerde Ankara ya bakanlığa ziyarete gittik, konularımızı anlatmak için, doların yükselmesiyle yem fiyatları da aşırı derece yükseldi. Bakanlık ta önümüzdeki günlerde 1 kilo yemle sütün fiyatını oluşturmak için bu ay içinde konsey olarak süt fiyatlarını tekrar değerlendirecekler. Yem fiyatlarına göre süt fiyatları ayarlanmış olacak, hayırlısıyla önümüzdeki ay sütü zamlı almaya başlayacağız. Bildiğiniz gibi sıcak süt ucuz alınıyor bizde sütün kalitesinin yükselmesi için kar gözetmeksizin üreticilere süt soğutma tankları dağıttık. Üreticimiz taksitle ödüyor, soğuk süt pahalı olduğu için üreticide fazla kazanıyor. Kar gözetmeden süt tankları herkese dağıtılıyor. Ödeme şeklini üreticimiz kendisi ayarlıyor. ” dedi.

Beydağ  Muhtarlar  Derneği  Başkanı ve  Atatürk  Mahallesi Muhtarı Erkan Yağcı “Başkanımızın Beydağ Muhtarlar derneğine yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum. Köylü milletin efendisidir. Bizler de dernek olarak kendisini aramızda görmekten son derece  büyük bir mutluluk duyduk.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ