Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağlı Kursiyerlerin El Emeği Göz Nuru Eserleri Sergilendi

Beydağlı Kursiyerlerin El Emeği Göz Nuru Eserleri Sergilendi
Reklam

Beydağ Halk Eğitim Merkezinde kurs gören öğrenciler yıl boyunca öğrendikleri el nakışı, takı tasarım gibi bir çok öğrenerek işledikleri eserleri  sergisini Beydağ Halk Eğitim Merkezi salonunda açtılar.

Beydağ’da açılan serginin açılışı öncesinde konuşan Beydağ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yılmaz Pulcu 2020-2021 Eğitim-öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında kursiyerlerimizin kendilerinin öğrenerek ortaya koyduğu çeşitli el sanatlarının sergide yer aldığını ifade ederken “Öğretmenlerimiz rehberliğinde hazırlamış oldukları yılsonu El Sanatları Sergimize Hoş Geldiniz. 2020-2021 eğitim öğretim yılı boyunca salgın hastalık ile mücadele kurallarına azami riayet etmeye çalışarak çeşitli alanlarda toplam 27 kurs açılmış olup, 454 kursiyerimiz kurslarımıza devam ederek belge almaya hak kazanmıştır. Kurslarımız yaz döneminde de talep ve istekler doğrultusunda devam edecektir. Çalışmalarımızda desteğini esirgemeyen ilçemiz kaymakamı Abdurrahman Çelebi’ye, İlçe milli Eğitim Müdürü ve şube müdürlerimize, okul ve kurum müdürlerimize ve katılımlarından dolayı siz değerli misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarım.” dedi.

Yapılan  konuşmanın hemen ardından Beydağ Halk Eğitim Merkezinin açılışını Beydağ Kaymakamı  Abdurrahman Çelebi, Beydağ Belediye Başkanı Feridun  Yılmazlar ve  Beydağ İlçe Jandarma Komutanı  Mesut Ertekin birlikte açılış kurdelesini kestiler.

Açılışın ardından Beydağlı Halk Eğitim Merkezinin kursiyerlerinin hazırladığı çeşitli el sanatları sergisi konuklar tarafından ilgiyle izlendi.

Haber: Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ