Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişli Bisikletçiler Team Kronos Ültimate Yarışmasına Katıldı

Reklam

Ödemişli Bisikletçiler Adem Karacaoğlu, Muratcan Bölce, Uğur Erdoğan, Ümit Yavuz, Tahir Gürsel Ayvalık’ın Cunda adasında gerçekleşen 12 kilometrelik yarışa katılım sağladı.

BİSİKLET TUTKUNLARI ÖDEMİŞ’İ YARIŞLARDA TEMSİL ETTİLER.

350- 400 katılımcının yer aldığı aralarında milli sporcularında olduğu Team Kronos Ultimate Cunda yarışmaları bisikletçiler arasında güzel bir heyecana sahne oldu.

Ödemişli Bisikletçi Adem Karacaoğlu Yaş  Grubunda 1. Olurken genel klasmanda ise 2. Oldu. Ödemişli  sanatçı ve aynı zamanda  bisiklet tutkunu  Muratcan Bölce yaş grubunda 4.  Genel klasmanda 13. Oldu.  Ödemişli Bisikletçi Ümit Yavuz genel klasmanda 12. Oldu.  Ödemişli Bisikletçi  Uğur Erdoğan  genel  klasmanda 10. Oldu.

Dereceye giren  bisikletçilerden Adem  Karacaoğlu “Ödemişli Bisikletçiler olarak Ayvalık’ın Cunda adasında gerçekleşen Team Kronos Ultimate Bisiklet  yarışmalarına katıldık. Burada  diğer iller ve ilçelerden gelen bisiklet tutkunlarıyla güzel bir kaynaşma havasında bir yarış gerçekleştirildi. Türkiye genelinde gerçekleştirilen bisiklet yarışmalarına katılarak Ödemişimizin adını en güzel şekilde duyurmaya devam ediyoruz. Burada  bizlere destek veren Ödemiş Belediye Başkanımız Mehmet Eriş’e de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ödemişli Bisiklet tutkunu ve Kaligrafi sanatçısı MuratcanBölce Ayvalık’ta düzenlenen Bisiklet yarışmasının kendileri arasında güzel bir hava yarattığına dikkat çekerken “Ayvalık’ta Türkiye’nin  bir çok bölgesinden gelen bisikletçi arkadaşlarımızla yarışma bahanesi ile bir araya geldik. Ödemişli bisikletçiler olarak buradaki amacımız Ödemiş’i en güzel şekilde temsil etmekti. Bundan sonra da  buna benzer yarışmalarının organizasyonun  Ödemişin tanıtımı açısından ilçemizde olmasını istiyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ