Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Orkide Aşkı Ada Cam Ödemiş’te Şubesini Açtı

Reklam

Tire OSB’de faaliyet gösteren ve Ödemiş, Tire, Bayındır ve Torbalı ilçelerinde gençlere cam  mesleği alanında iş istihdamı sağlayan Avrupa Ülkelerine  ihracat atağını sürdüren Orkide Aşkı Ada Cam Grup ilk şubesini Ödemiş İlçesinin Atatürk Mahallesi Ulus Meydanında Ödemişlilerin hizmetine sundu.

AÇILIŞI  ÖDEMİŞ İLÇE KAYMAKAMI AKSOY  GERÇEKLEŞTİRDİ

Orkide Aşkı Ada Grup açılışında konuşan Ödemiş İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy “Güzel bir vesileyle hep beraberiz. Peygamberimizin bir Hadis-i Şerifini ifade etmek istiyorum. İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır diyor. Geçtiğimiz günlerde Tire Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Orkide Aşkı firmasının fabrikasını görme imkânımız oldu. Kendilerine teşekkür etmek istiyorum, mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Hem bu devirde buraya, Küçük Menderes Havzasına güzel bir yatırım yaptıkları için hemde Ödemiş’ten 250 ye yakın Ödemişli vatandaşımız orada ekmek sahibi oldu, istihdam ediliyor. Ödemiş’ten, Tire’den, Bayındır’dan, Torbalı’dan yaklaşık 500 e yakın insanımıza ekmek verdiği için çok çok teşekkür ediyorum. Kumu, alçıyı sanata döndürdüğü için kendisine teşekkür ediyorum. Memleketimizin bu sıkıntılı döneminde katma değeri yüksek, benzersiz yegâne ürünler üreterek hem İtalya, Hollanda gibi ülkelere ihracat yapıyorlar. Bugünde burada Orkide Aşkı firmamızın bir şubesinin açılışını yaptık. Bu açılışta bu ticarethanenin, bu müessesinin açılışında emeği geçen Yalçın beye, yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum, bol kazançlı günler diliyorum” dedi.

“ÖDEMİŞ’TEN SONRA ŞUBE HALKALARIMIZI GENİŞLETECEĞİZ.”

Orkide Aşkı  Ada  Cam Grup  yönetim kurulu Başkanı ve Sahibi Yalçın Ada  gazetemize yaptığı açıklamada “Ödemiş’te ilk şubemizi açtık. Toptan satış mağazalarımızı açmaya  Bundan sonrada devam edeceğiz. İnternet haricinde mağazalarımızla halkımıza ulaşmaya devam edeceğiz. İtalya’ya satışlarımızı artırarak devam ediyoruz. Siparişlerle Yaklaşık dört ayımızı kapattık. Önümüzde Hollanda var orayla da çalışmalarımız başlayacak. Ürünlerimizi birde Almanya’da Şubat ayında yapılacak olan Ambiyante Fuarında tanıtacağız” Dedi

Orkide Aşkı Ada Cam’ın Ödemiş’teki şubesinin işletmeciliğini yapacak olan Muhammet  Şen “Bilindiği gibi Tire İlçesinde OSB’de  önemli bir fabrika olan Ada Cam Grup  çalışmalarını sürdürmektedir. Bizlerde  böyle önemli bir firmanın  Ödemiş’teki şubesini açarak  Ödemişli hemşerilerimizle buluşturduk” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ