Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Hamza Dağ, Ödemiş’te Ziyaretlerde Bulundu

Reklam

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ Ödemiş ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Teşkilat buluşmasında konuşan Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen “Burada bizleri yalnız bırakmayan değerli Ak Parti Genel Başkanımız Hamza Dağ’a bir kez daha teşekkür ediyorum. Burada her zaman devletimizin  hizmetleri var. Bölgemize yapılan hizmetlerin olmasında başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bölge milletvekillerimizin de her zaman katkıları vardır. İnşallah  önümüzdeki 2022 yılında da  yine bölgemize  geçen yıllarda olduğu  gibi önümüzdeki yıllarda da,  bölgemiz de hizmetler devam edecektir” dedi.

“HER SENE SEÇİM YAPMAYA ALIŞKINIZ”

Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ Ödemiş’te ilk olarak Ak Parti İlçe Başkanı  Muhammet Şen  ve Teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Ak Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ “Bugün önce Beydağ ilçesi daha sonra Kiraz ilçesindeki esnaflarımızı ve bazı odaları ziyaret ettik. Beni en çok memnun ve mutlu eden son dolar üzerinden operasyon yapanlara  Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizin  85 milyonunun vermiş olduğu cevabını büyük bir memnuniyet ve mutluluk doğurmuş olmasıdır. 2023 Seçimlerinin ufukta görünmeye başladı. Biz her sene seçim yapmaya alışkınız. Ak Parti Teşkilatında bir seçim bittiğinde diğer seçime hazırlanmanın bir adıdır. Teşkilat her daim hazır ve nazır olarak bekler. Ödemiş’te hep bunu görmüşümdür hem yerel seçimlerde hem de genel seçimlerde teşkilatımız sağ olsunlar bütün köyleri gezdikleri gibi şehir merkezlerinin de gayet iyi bir şekilde ev ev hane hane gezerler dolaşırlar”

“ÖNÜMÜZDEKİ 20 YILIN MÜJDESİNİ BUGÜNDEN YAŞIYORUZ”

“Bu hikâyeyle inşallah önümüzdeki 20 yılında müjdesini bugünden yaşıyoruz. 20 yılın müjdesini yaşıyoruz derken bunların hepsinin alt yapılarını bu güne kadar oluşturduk. Bu günde oluşturuyoruz. 20 sene boyunca ilçesinde hastane yapmadığımız yer yok. Yine ilçesinden iline bütün hastanelerin ve vatandaşlarımızın daha büyük hastanelere ulaşması için şehir hastaneleri oluşturduk. Yollar, oto yollar yaptık, havaalanları yaptık bunların hepsi alt yapılı işlerdi. Artık bundan sonra bir tane daha havaalanı yapmaya ihtiyacımız kalmadı. Dünya’nın en büyük havaalanlarından birini yaptık. İhtiyaç olan her yere bunları gerçekleştirdik. Şimdi bu alt yapıyı yaptıktan sonra artık Türkiye olarak sıçrama dönemine geldik. Ne diyoruz? Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve büyüme herkesin bundan nasibini alacağı, her ferdin bu ülkede bundan bir netice alacağı bir süreç yaşıyoruz. Bütün Körfez ülkeleriyle ilişkileri gayet iyi bir şekilde oluşturuyoruz. Afrika zirvesi yapıyoruz. Afrika’da Büyük Elçilik sayısını ikiye, üçe katladık ve şimdi yapmış olduğumuz Afrika zirvesi Dünya’da ses getiriyor.”

“SAVUNMA SANAYİNE KADAR TAM SIÇRAMA NOKTASINDA OLAN BİR ÜLKE VAR”

“2023’ten sonra hem Afrika’nın liderliğine hem Orta Doğunun, Müslüman ülkelerin bu anlamda öncülüğüyle ve Türk Devletlerinin birlikte hareket edeceği bir sitemle İHA, SİHA, Savunma Sanayine kadar tam sıçrama noktası olan bir ülke var. Ak Parti vizyonu, Recep Tayyip Erdoğan vizyonu bu ve diğer vizyona bakalım HDP nin vagonu olmuş, yuları HDP nin elinde olan bir CHP var. Teskereye hayır demek yuları HDP ye kaptırmak demektir. Ben bu güne kadar Ödemiş’te, İzmir’de Cumhuriyet Halk Partisine oy veren hemşerilerim gayet iyi bilir. Hepsiyle hukukumuz vardır, dostluğunuz vardır onların her şey bir tarafa Vatan, Millet olduğunda, mevzu Bayrak olduğunda ne kadar hassas olduklarını iyi bilirim. Mustafa Kemal Atatürk konusu olduğunda ne kadar hassas olduklarını iyi bilirim ama şu anda CHP Politikası böyle politika değildir. Biz 2035 hedeflerini ortaya koyarken birileri sadece ve sadece Ak Parti gitsin, Recep Tayyip Erdoğan bir daha Cumhurbaşkanı olmasın diye hareket ediyor. Onun için 2023 seçimleri hepimiz için çok çok önemli ben, bugüne kadar nasıl çalıştıysak ve nasıl? Mücadele etmişsek bundan sonra da, ülkemiz için Türkiye için aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Artık bu partinin kaderi neredeyse ülkenin kaderiyle eşdeğer noktaya gelmiştir. İnşallah 2023’te öyle bir kazanacağız ki bu ülkedeki 84 milyon hiç kimse kaybetmeyecek” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ