Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İZMİR SPOR’DA İMZALAR ATILDI

Reklam

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren İzmirspor’umuzun teknik direktörlük görevine geçtiğimiz günlerde prensipte anlaşma sağladığımız, kulübümüzün efsane kaptanı olan Levent Eriş ve teknik ekibi, yönetim kurulumuz, camiamız ve basın mensuplarının katılımıyla  imza törenimizi gerçekleştirdik.

Teknik  Direktör Levent Eriş: “Benim için İzmirspor başka bir duygu”

Törende konuşan teknik direktörümüz Levent Eriş, İzmirspor’umuz ile olan hikayesinin futboldan öte olduğunu söyledi. Eriş, “Bu bir yaşam hikayesidir. 7 yaşında annesini ve babasını kaybetmiş, tutunabilecek tek dalı İzmirspor olan bir yaşam öyküsü. Benim için İzmirspor başka bir duygu. İzmirspor’un bize kattığı önemli değerler vardır. Buraya gelişime ‘Bölgesel Amatör Lig’e geldi’ olarak bakanlar tamamen yanlış bakarlar. İzmirspor sevdasının ligi olmaz.

İzmirspor’un müthiş bir yönetim kurulu ve sinerjisinin olduğunu ve camiayı tekrar ayağa kaldırdığını her platformda ifade ettim. Herkesin güzel yorumları benim de burada olmam gerektiğini gösterdi, el birliğiyle İzmirspor’u eski günlerine döndürmek için çalışacağız. Buradan en son ayrılığımda 1. Lig’deydik, inşallah buradan bir daha ayrıldığımda da 1. Lig’de olacağız. İnşallah antrenörlüğümü de burada bırakırım” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ