Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kariyerinin 2. baharını yaşıyor

Reklam

Futbol kariyeri başarılarla dolu olan ve futbola ilk olarak 2002 yılında Muğla Spor’da başlayan Ödemiş Spor’un eski oyuncularından Halil Karataş  tecrübesiyle  Beydağ Belediye Spor’a bu sezonda şampiyonlukta arkadaşlarıyla birlikte pay sahibi oldu.

“BEYDAĞ İLÇESİNDE MUTLU BİR AİLE ORTAMINDAYIM”

Beydağ İlçesinde yediden yetmişe futbola güzel bir ilginin olmasının kendisini mutlu ettiğini dile getiren Beydağ Belediye Spor’un tecrübeli oyuncusu Halil Karataş  “Beydağ Belediye Spor’da oynamaktan ve  takıma ağabeylik yapmaktan son derece mutlu olduğumu açık olarak ifade etmek istiyorum.  Beydağ İlçesinde takıma başta ilçenin değerli kaymakamı Fırat Kadiroğlu  olmak üzere Beydağ Belediyesinin değerli futbol sevdalısı Feridun Yılmazlar’ında takıma sahip çıkması çok önemli olduğunu düşünüyorum”.

“BU TAKIMA BİR ÜST LİG YAKIŞIR“

“Beydağ Belediye Spor da taraftarlarıyla, yöneticisiyle, takımıyla, güzel bir inanmışlık var. O bakımdan bizler de takım olarak üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Önümüzdeki Play-Off maçlarında  İzmir 1. Süper Amatör Lig’e yükselmek için tüm takım arkadaşlarımızla başarmak için hedefe ulaşmak istiyoruz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ