Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediyesi Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Reklam

Ödemiş Belediyesinde ayda bir kez gerçekleşen Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI ERİŞ ÇEŞİTLİ BİLGİLER VERDİ.

Ödemiş Belediyesinde gerçekleşen aylık meclis toplantısı öncesinde Başkan Mehmet Eriş  meclis üyelerine   Ödemiş Belediyesinin yaptığı faaliyetler konusunda çeşitli bilgiler verdi. Başkan Eriş “Ramazan ayı öncelikle dayanışma ayı, komşular arasında güzel bir dayanışma yaşanıyor ama kurumlarda bu dayanışma içerisinde olmak durumunda. Sürekli yardım yapılıyor ama Ramazan ayı içerisinde 1000 koli yardım kolisi ayrıca 2 bin 300’de büyükşehrin planlamış oldukları vardı. Toplamda 3 bin 300 yardım kolisini dağıttık ve hiçbir zaman bunu medyada paylaşmadık. Çünkü alan elinde veren elin görünmemesi inancı ve deşifre olmaması adına böyle düşündük.

Bozdağ meydan düzenlenmesi, belediye binamızın yenilenmesi daha önce yapmış olduğumuz çalışmalarda bir sonuç aldık. Bu çalışmaların sonucu bayram öncesi haftalarda değerlendirildi. İşi alan müteahhit Bozdağ’a gelerek esnaflarla görüştü, binayı gezdi ve yapılması gereken çalışmaları yerinde belirledi. Belirlenen projeyle Büyükşehir tarafından bina yenilenecek. Burası aynı zamanda Efeler Yolu nun merkezi, buluşma merkezi olacak.

Lübbey’de yarın şenlik havasında bir festival düzenleyeceğiz. Lübbey artık tanınan ve Birgi’den sonra dikkat çeken bir yerimiz. 

23 Nisan’da ilçemizin Havuzlu parkın kafesinin olduğu yeri Ödev Evi olarak düzenleyerek açılışını yaptık. Ödev Evinin adını da geçmiş dönemde hizmet yapmış olan eski belediye başkanı Tahir Çaylı’nın adını verdik. Yine 23 Nisan ‘da Ödemiş Stadyumu önünde kitap fuarı açtık. Yine çocuklarımız için  tiyatro oyunu sergilemiş olduk. Dedi.

Ödemiş Belediyesi  Meclis Toplantı  salonunda Mayıs ayı gündem maddeleri meclis üyeleri tarafından değerlendirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ