Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Uğur Okullarının tanıtım toplantısı gerçekleşti

Reklam

Yarım asrı aşkın deneyim ve başarısıyla eğitim öğretime devam eden Uğur Okulları, İzmir’de 10’uncu kampüsünü Tire’de açıyor.

Öğrencilerine geleceğin eğitim modelini sunmaya hazırlanan Uğur Okulları Tire Kampüsü tanıtım toplantısı Uğur Okulları PDR ve AR-GE’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin Sınavlar ve Yayınlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adil Kurt, Eğitim Öğretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arda Ergez, Uğur Okulları Tire Kampüsü Kurucu Temsilcisi Yıldırım Baytekin ve Uğur Okulları Tire Kampüsü Kampüs Müdürü Emel Okat’ın katılımıyla Uğur Okullarının Yenilikçi Eğitim Yaklaşımları anlatılarak gerçekleştirildi. İzmir’de; Aliağa, Bayraklı, Bornova, Gaziemir, Güzelbahçe, Menemen, Narlıdere, Örnekköy ve Karşıyaka’da bulunan kampüslerinde eğitime devam eden Uğur Okulları, Tire Kampüsü ile nitelikli eğitim veren okullarına bir yenisini daha ekleyecek. Tire’deki Uğur Okulları Eğitim Kampüsü, Uğur markasının İzmir’deki 10’nuncu kampüs olacak.

“YENİLİKÇİ EĞİTİM YAKLAŞIMLARI VE YAYINLARIMIZ”

Uğur Okulları Sınavlar ve Yayınlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adil Kurt; “Pandemi sonrası dijital teknolojilerin eğitime entegrasyonun artık okul seçim kriterleri arasında ilk sıralarda yer aldığını ve bu yeniliği yıllar öncesinden öngörmüş bir eğitim kurumu olarak Uğur Okullarında Kişiye Özgü ve Yapay Zeka Tabanlı Dijital öğrenme platformu Metodbox’ı kullandıklarını” dile getirdi.

Haber : Emine  Toktaş

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ