Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Parti Ödemiş’te vatandaşlarla buluştu

Reklam

Ak Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı  Ali Aslan  ve teşkilat mensuplarının geniş katılımıyla   Ak Parti İzmir İl Başkanlığının yürüttüğü  karınca modeli saha çalışması gerçekleştirildi.

“AK PARTİ İZMİR İL TEŞKİLATI OLARAK TÜM KADEMELERİMİZLE BİRLİKTE EŞ ZAMANLI 2 AYRI PROGRAM GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Ak Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı  Ali Aslan  Ödemiş’te karınca modeli çalışmasını gerçekleştirdiklerini belirterek “Ak Parti olarak tüm kademelerimizle birlikte Ödemiş’e ziyarete geldik. Her hafta karınca modeli yada eş zamanlı diye iki program yapıyoruz. Eş zamanlı olan programda tüm teşkilatlarımız aynı anda 30 ilçeye yayılarak vatandaşlarımızı dinliyor. Bugün ise görev yapmış teşkilat mensuplarımızı muhtarlarımızı, şehit yakınlarımızı, gazilerimizi ziyaret edeceğiz. Duruma göre esnaf ziyaretlerimiz olacak, kahvehanelere gideceğiz Ödemiş’in nabzını tutacağız. İl ve ilçe teşkilatımızla birlikte vatandaşlarımızın yanında olacağız. Burada elde ettiğimiz verileri il başkanımıza ve genel merkeze iletmiş olacağız” Dedi.

“İZMİR İL TEŞKİLATI VE ÖDEMİŞ İLÇE TEŞKİLATI EL ELE VEREREK KARINCA MODELİ ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Ödemiş’te kalabalık partili grubuyla karınca modelinin çalışması için start verdiklerini belirten k Parti  Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet  Şen “Ak Parti İzmir İl Başkan yardımcımız Ali Aslan ve ilçe teşkilatımızla Ödemiş’e bağlı çeşitli mahalleler de vatandaşlarımızla buluşma  programını gerçekleştiriyoruz. Bizler de bu çalışmaya  partinin ana kademesi ve kadın ve gençlik kollarımızla birlikte eşlik ediyoruz” Dedi.

Ak parti İzmir İl ve Ödemiş İlçe Teşkilatının çalışmasına İzmir İl Başkan yardımcısı Ali Aslan’ın yanı sıra ayrıca Ak Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ ve  Ödemişli Partililer katılım sağladılar.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ