Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Gengörü, eğitim ve öğretim yıl sonunda mesaj yayınladı

Reklam

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü’nün 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Sonu Mesajımda “2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılını, Ödemiş ilçemizin resmi ve özel okullarında öğrenim gören toplam yirmi iki bin öğrencimiz ve bin sekiz yüz öğretmenimiz ile birlikte, başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Eğitime başladığımız ilk günden son güne, hiçbir engeli mazeret olarak görmeden; her şeyin en iyisine layık olan ve en güzelini hak eden sevgili çocuklarımız için var gücümüz ile çalışmanın, tüm imkanları onlara seferber etmenin çabası içinde olduk.

İlçemizi eğitimde daha iyi yerlere taşımak, gençlerimizi de hayallerine ve hedeflerine birkaç adım daha yaklaştırmak için; idareci, öğretmen ve personelimizle birlikte ele ele, gönül gönüle vererek, dayanışmanın güzel sonuçlarını, birlikteliğin başarılı neticelerini almanın mutluluğunu yaşadık.

Bilgimizi, becerimizi, enerjimizi sevgiyle ve emekle yoğurduğumuz bu kutlu serüvende; kültürden sanata, spordan proje ve üretim çalışmalarına, sınavlardan türlü yarışmalara, eğitimin her alanında varlık gösteren, alın ve akıl teri dökerek güzel işler başaran, umut ve gurur veren tüm gençlerimizi tebrik ediyorum.Ülkemizin aydınlık yarınları için, gençlerimizin en iyi şekilde yetişmesi için, en önde yürüyen ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, emekleri ile hayatlara dokunan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Eğitimi memleket meselesi gören, gençlere kıymet veren, az veya çok demeden destek olmaya çalışan, katkı sunan; tespit, eleştiri veya önerisiyle yolumuza ışık tutan; iş birliği, gönül birliği yapan tüm kişi ve kurumlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.

Yeni eğitim öğretim yılına sağlıklı başlamak, daha güzel ve başarılı işler yapmak ümidiyle, tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Kendilerine en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ