Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sarıca’dan Ödemiş Kent Gazetesine veda ziyareti

Reklam

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, 2022 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana kararname çalışmalarını tamamlanmasının ardından Savcı veHakimlerin yeniatama yerleri geçtiğimiz günlerde HSYK’nin sitesinden açıklanmıştı.

ÖDEMİŞ’İN BAŞARILI BAŞSAVCISI TUĞAN SARICA, SİİRT  BAŞSAVCILIĞINA ATANDI

Siirt Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Yasin Başbay’ın yerine Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca atandı. Ödemiş’te görev yaptığı süre içinde mütevazi ve dürüst kişiliği ile tanınan Başsavcı Tuğan Sarıca mesleki kariyerinde çeşitli yerlerde görev yapmasının ardından kararname kapsamında,  Ödemiş İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Türkiye’nin illeri arasında bulunan Siirt Cumhuriyet Başsavcısı oldu.

VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLAYAN BAŞSAVCI SARICA ÖDEMİŞ KENT GAZETESİNE  VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

Ödemiş Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca yeni görev yerinin belli olmasının ardından İlçedeki veda ziyaretleri kapsamında  Ödemiş Kent Bölge Gazetesinin Hukuk danışmanı  Avukat  Bülent Sarı, gazetenin personeli ile bir araya geldi.

Yapılan veda ziyaretinde Ödemiş Kent Bölge Gazetesine gelmesinden dolayı Başsavcı Tuğan Sarıca’ya teşekkür ettiğini dile getiren ve yapılan ziyareti değerlendiren gazetemiz  Hukuk Danışmanı  Avukat Bülent Sarı “Ödemiş  Cumhuriyet Başsavcısı Tuğan Sarıca’nın Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi, 2022 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana kararnamesi kapsamında, Siirt ili Başsavcılığına atanmasından dolayı  öncelikle kendisine Siirt Adliyesindeki yeni görev yerinde  başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca  veda ziyareti kapsamında, Ödemiş Kent  Gazetesinin tüm personeli ile bir araya gelerek veda ziyaretinde bulunmasından dolayı kendisine  ayrıca teşekkür ediyoruz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ