Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Belediye Meclisi olağanüstü toplandı

Ödemiş Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Reklam

Ödemiş Belediyesinde yapılan olağanüstü meclis toplantısında gündem maddeleri ele alındı.

MECLİS GÜNDEM MADDELERİ ÖNCESİNDE BAŞKAN ERİŞ FAALİYETLER KONUSUNDA BİLGİLER VERDİ

Gündem Maddelerinin değerlendirme öncesinde Başkan Mehmet  Eriş Ödemiş Belediyesinin yaptığı çalışmalar ve faaliyetler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Eriş “Milli fuarımızı açtık. Etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Konserlerimiz oldu. İnsanlarımıza müziğe doydu. Burada görev yapan herkese teşekkür ediyorum. 100 yıl etkinlikleri kapsamında yarışmalarımız oldu onlarında ödül törenlerini de gerçekleştirdik. Zeybek ateşimiz oldu. Kafkas olarak izlemeye değer görüntülerimiz oldu. Festivalimiz  oldu halkımız çok güzel katılım sağladı. Horzum’da Yörüklere yakışır bir festivali oldu. Ödemiş’te kurtuluş anlamında destek veren herkese teşekkür ediyorum. Ulusal boyutta satranç turnuvamız oldu. Gökçen Hüseyin Efeyi ziyaret ettik. Kurtuluş savaşında yüreğini ortaya koyan büyüklerimiz Allahtan rahmet diliyorum.  Efe alilerinin temsilcileriyle beraber olduk. Off Road yarışımız oldu. Sonra vosvos konvoyu geçen seneden düşündüğümüz bir şeydi. Bunu da 100. Yılda gerçekleştirdik.  Gölcükten inerek Salı pazarında buluştuk. Tiyatro etkinliğimizde yine ona da yer bulma şansımız oldu. 100. Yılda sanatın ve başka dallarda bir etkinlik yapmaya çalıştık. 100. Yıla yakışır bir şekilde yaşamaya çalıştık. Tüm mesai arkadaşlarıma katkı sunan katkı veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ödemiş’te iz bırakanlar adına bir etkinlik yaptık. Ödemiş’in ünlü, hatırı sayılır insanlarımızı andık.  Tüm öğrencilerimiz okula başladı. Tüm eğitim öğretim yılı hayırlı olsun” Dedi.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş daha sonra gündemde yer alan maddeleri Ödemiş Belediyesi Meclis üyelerinin kararına sunarak gerekli kararlar alındı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ