Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Borsasından öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği

Ödemiş Ticaret Borsasından öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği
Reklam

Her yıl ilköğretim okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere katkıda bulunan Ödemiş Ticaret Borsası bu yıl da yardımlarına devam ediyor. Borsa,Ödemiş  ilçe merkezi ve mahallelerindeki okullarda eğitim gören ilkokul ve ortaokul  öğrencilerinekırtasiye malzemesi yardımında bulundu.

2022 yılı eğitim  yardımı töreninde; Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu  Ödemiş Ticaret Borsası’nda bir araya geldi.

Aka  “Her yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin sağladığı kaynak ve Ödemiş Ticaret Borsamızında katkılarıyla  ilçemizdeki okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere katkıda bulunuyoruz.2022 yılı TOBB eğitim yardımı kapsamında; başta TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve emeği geçen tüm kesimlere Kurumumuz adına teşekkür ederiz” dedi.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu “Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A.Latif Aka’yı eğitim yardımlarından dolayı kutluyorum. Ödemiş Ticaret Borsamızın yardımları yüzlerce öğrencimizi sevindirecek. Eğitime destek veren Ödemiş Ticaret Borsamıza ve Ekibine teşekkürler” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ