Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Efe Dağcıların yeni rotası Gölcük-Elmabağ-Bozdağ olacak

Efe Dağcıların yeni rotası Gölcük-Elmabağ-Bozdağ olacak
Reklam

Ödemiş Belediyespor Efe dağcılık  Kulübü  geçen  hafta yeni sezonun ilk etkinliğini tamamladıktan sonra 2.   Haftanın  rotası ola  Gölcük Elmabağ ve Bozdağ etkinliği için hazırlıklara başladılar.

Önümüzdeki  hafta sonu programı belirlediklerini  belirten  Ödemiş Efe Dağcılık ve  Spor Kulübü temsilcilerinden Mehmet Taşlı “İki Yeryüzü cennetini yürüyüşle birleştiriyoruz. Yayalarda sonbaharın en verimli ve güzel anlarına tanık oluyoruz. Orta kolaylıkta riski düşük bir rota.Saat 8 de Salıpazarı parkından hareket.8.30 da Gölcük’te çay molası.9.00 da yürüyüşe başlayış.

10.30’da yansıtıcıya varış.11.30’da Elmabağa varış-Mola.14.00’te Bozdağ’a  varış.Çarşı molası.18.00 da Araçla dönüş olarak  planladık.

Etkinlik  ile ilgili zaman zorluk ve mesafe ölçütleri değişim gösterebilir. İklim, arazi, katılımcı ve acil olay-faktörlere göre bunlar kısalıp uzayabilmektedir. Katılımcılar sadece ulaşım ücretine katılacaklar. Malzeme  olarak; Sırt çantası, Baton, Yağmurluk, Şapka, 2 lt. Su ve yiyecek, Yedek kıyafet bulundurmalıdır.

Hava  Durumu etkinlik sırasında Gölcük ve Bozdağda 20°-25 parçalı bulutlu olması bekleniyor. Katılımcıların hazırlıklı olması gerekir. Etkinliğe katılmak isteğe bağlıdır. Etkinlik sırasında oluşabilecek her türlü zarar kaza kayıp ve olumsuzluklardan kulüp ve etkinlik görevlileri sorumlu değildir.

Etkinlik görevlileri etkinliğe katılmak isteyenleri gerekli gördüğünde etkinliğe almayabilirler.Etkinlik katılımcıları ekip halinde hareket etmeye, disipline, söylenen talimatlara ve güvenlik kurallarına uymakla yükümlüdür. Katılımcılar hem ekip hem de bireysel güvenliğini sağlayarak hareket etmek zorundadır.

Etkinliğe katılmak isteyenler yönetim kurulu üyemiz Sema Özkul’a TC. numaralarını bildirmelidir.

Etkinliğe katılmak için 1 Ekim Cumartesi günü saat 15’e kadar WhatsApp grubumuzda Ad, Soyad ve Etkinliğe Katılıyorum yazmaları gerekmektedir.

Katılım iptali Cumartesi öğleye kadar bildirilmelidir. Sebepsiz katılmama veya geç bildirme durumunda ulaşım ücreti ödenmesi mecburidir.

Etkinlik için rehberlik ücreti, etkinlik ücreti ve ticari bir amaçla ücret talep edilmemektedir”mesajını verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ