Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş, yıllar sonra mezun olduğu okulunda kaynak yaptı

Eriş, yıllar sonra mezun olduğu okulunda kaynak yaptı
Reklam

Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş eski adıyla  Ödemiş Endüstri Meslek Lisesi olan yeni adıyla Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Başkan  Eriş  yıllar önce mezun olduğu okulunda  eline kaynak makinesini alarak kaynak yaptı.

“YILLAR ÖNCE MEZUN OLDUĞUM OKULUN ATÖLYESİNİ ÇOK ÖZLEMİŞİM“

Mezun olduğu Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin  ilçenin  eski  ve köklü eğitim kurumlarından biri olduğunu belirten Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Öğrenci olarak eğitim aldığım, öğretmen olarak mesai yaptığım Ödemiş Endüstri Meslek Lisesi metal işleri atölyesinde Beydağ Belediye Başkanımız Feridun Yılmazlar, Madeni İşler ve Demirciler Odası Başkanımız Ali Bozkan ile birlikte değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarımla  buluşmanın güzelliğini yaşadık. Anıları tazeledik. Bu güzel gün için okul yönetimimize ve öğretmen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Ödemiş Madeni İşler ve Demirciler  Odası Başkanı Ali Bozkan “Eski ismiyle Ödemiş Endüstri Meslek Lisesi ilçemizin eğitim dalındaki  hem  köklü hem de bir çok belediye başkanları, işadamları yetiştirmiş ve aynı zaman da bugüne  kadar sayısız mezun vermiştir.  Ve okulda bir çok  farklı dalda eğitim gören öğrenciler çeşitli meslek dallarında iş sahibi olmuşlardır” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ