Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire ilçe spor güvenliği toplantısı yapıldı

Tire ilçe spor güvenliği toplantısı yapıldı
Reklam

TİRE MUSTAFA KEMAL STADINDA ÖDEMİŞ SPOR TARAFTARLARINA AYRI TRİBÜNDE YER  TAHSİSİ YAPILACAK

Nevzat Güzelırmak  İzmir Süper  Amatör Liginin ilk resmi maçında Tire  Belediye Spor ile  Ödemiş Spor karşılaşması 2 Ekim  Pazar günü oynanacak.

TİRE İLÇE GÜVENLİK TOPLANTISINDA KONUK TAKIM ÖDEMİŞ SPOR TARAFTARLAIRNA ONAY ÇIKTI

Tire İlçesinde Kaymakam Fatih Çoban nezdinde İlçe Spor Güvenliği toplantısı gerçekleştirildi. Ve alınan karar doğrultusunda gerekli güvenlik tedbirleri alınarak  Ödemiş Spor taraftarlarına ayrı bir tribünde maçı seyretmeleri sağlanacak.

“SPOR KARDEŞLİK, SPOR BARIŞ SLOGANIYLA  ÖDEMİŞ SPOR TAKIMINI ÇİÇEKLERLE KARŞILAYACAĞIZ”

Pazar günü oynanacak   ezeli rakipler  Tire Belediye Spor – Ödemiş Spor maçı ile ilgili İlçe Spor Güvenlik toplantısına katılan  Tire Belediye Spor Başkanı  Muzaffer Baybars  Ödemiş Spor taraftarlarına  maça gelmeleri için İlçe Spor Güvenliği toplantısında yeşil ışık yakıldığını belirten Başkan  Baybars “  Bizler  Tire  Belediye Spor olarak  geçmiş yıllarda yaşanan olayların yaşanmasını asla istemiyoruz. Spor bilindiği üzere  centilmenlik, kardeşlik ve Barış’tan geçmektedir.  Bizler  Tire Belediye Spor Camiası olarak  komşu ilçe takımımız  Ödemiş Spor takımını çiçeklerle karşılayacağız. Ve oynayan kazansın.  Sezon için de  yine  her zaman  bütün takımlara karşı da yine bu sloganla hareket  edeceğiz.  Ülkemizin büyük  kurtarıcısı Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “ Ben  Sporcunun Zeki, çevik  ve aynı zamanda Ahlaklısını Severim “ sözü  zaten  her şeyi ifade ediyor.  Ödemiş sonuç olarak bizim de komşu bir ilçemiz konuk takım Ödemiş Spor’da yeni sezonda  başarılar diliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ