Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Arslanoğlu, Ödemiş’te partililerle buluştu

Reklam

CHP İzmir İl örgütünde mevcut il başkanı Deniz Yücel İzmir Milletvekili aday adayı olması nedeniyle görevinden ayrılarak seçim çalışmalarını sürdürmesinin ardından CHP İzmir İl Başkanlığına getirilen Şenol Aslanoğlu İzmir’deki çalışmalarından sonra ilçe ziyaretlerine  başladı. Ödemiş CHP İlçe Örgütünü ziyaret eden Başkan Aslanoğlu ayrıca CHP  Ödemiş İlçe Örgütünde parti’ye yeni katılanlara rozet taktı.

CHP Ödemiş İlçe Örgütünün yeni Başkanı Mustafa Turan açış konuşmasında “Bu süreç içerisinde partimiz bize onurlandıran yüce bir görev verdi. Hem il başkanımız hem de biz bundan sonraki çok önemli zamanda görev yapmak adına burada onurlandırıldık ama bu onuru alırken fazlasıyla da sorumluluk sırtımıza yüklendi. Ve biz bunu böyle biliyoruz bu sorumluluktan bu yükten hiç korkmuyoruz bu işi hep beraber başaracağız. Bundan sonraki takvimde bundan önceki çalıştığımızdan daha fazla daha birleştirici, daha uzlaştırıcı, daha korkusuzca çalışmaya devam edeceğiz. Önceki dönemlerdeki seçimler mutlaka hep önemliydi ama bu seçim her zaman dillendirilen 2023 seçimi, 2023 hem cumhuriyetimizin hem Cumhuriyet Halk Partimizin 100. Yılına denk gele seçim bunu kazanma partimize ve bize çok yakışacak bu duygularla sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum” Dedi.

“BUGÜN İLÇEMİZDE TARİHİ BİR GÜN YAŞIYORUZ”

CHP Ödemiş İlçe Örgütündeki buluşmada konuşan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş  tarihi bir gün yaşadıklarını belirterek konuşmasında “Bugün bizde ilçemizde tarihi bir gün yaşıyoruz. Tarihi bir gün çünkü yeni arkadaşlarımız yeni güçler adlığımıza inanıyorum daha da güçleneceğimize inanıyoruz. 6’lı cesur Yürek’in toplantısı vardı. Onlara yardımcı olmamız lazım. Bu yüzden kimseyi kırmamalı, üzmemeliyiz, kimseyi ayrıştırmadan, kaynaştırmadan halkımızı kucaklamak zorundayız. Ne ödemişte ne Türkiye’de bizim tek gücümüz yetmiyor bunu herkes kafasına yazsın. Onun için 6’lı masa da birleştik. Biz daha güzel günleri birlikte inşa edebiliriz. Zaten bir insana sen Ak partilisin, sen MHP’lisin dersen zaten onu kişiyi en başından kaybedersin. Bunu kullanmadan aksine Türkiye’nin sorunları dile getirerek yapabiliriz. Başkasını kötüleyerek bu işin sonunu getiremeyiz. Geçmiş siyasi tarihi bunu gösteriyor. Umutsuz gün yoktur, ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim diyen Mustafa Kemal’in en zor koşullarda bunu söylemiş yani ders alabileceğimiz eğin bir tarihimiz var sadece 100 yılı alsak yeter. Ülkemizi hep birlikte yeni güzel günlere taşıyacağımıza inanıyorum” Dedi.

“GÖREVE GELDİĞİMİZDE İLÇE ÖRGÜTLERİ BİZLERİ BAĞRINA BASTI“

Üç hafta önce göreve geldiklerinde İzmir’e bağlı tüm ilçe örgütlerinin  kendisini ve yönetimini adeta bağrına bastığını belirten CHP İzmir’in yeni  İl Başkanı Şenol Aslanoğlu  “Yaklaşık 3 hafta önce göreve geldiğimizde ilçe örgütlerimizi bizi bağrına bastı. Tüm örgütlerimize teşekkür ederim. İlk göreve geldiğimizde dedik ki bu bir bayrak yarışı bayrak yarışı zaten uzun süredir görevde olan arkadaşlarımız var. Yarışın koca bir maratonun son 100 metresine geldik. Herk koşuda olduğu gibi son nefesimize kadar ne kadar nefesimiz kaldıysa koşacağız. 100 bin hedef koyduk. Herkesi ziyaret edeceğiz. Halkın dertlerini dinleyeceğiz. Taleplerini  dinleyeceğiz. Ve her gün yapacağız her 30 günde bir her ay bende bu çalışmanın bir parçası olacağım. Her akşam da ev ziyareti yapacağız. Ben de söz veriyorum bu ev ziyaretlerinin 1 tanesine ben katılacağım. 2 haftada bir Ödemiş’te sizlerle birlikte olacağız. Çalışmaları hep birlikte sürdüreceğiz, bu çalışmaları yaparken sizden bazı ricalarım var genelde bizde partide kim kürsüye kalkarsa bu seçimin ne kadar önemli olduğunu yalnız kürsüden inen de bir başka arkadaşını eleştiriyor. Sizden ricam 100 gün boyunca hiçbir arkadaşınızı eleştirmeyin. Eğer benim eksiğimi görürseniz kulağıma söyleyin ya da o eksiği kapatmaya çalışın. Benim eksiğimi yanınızdaki arkadaşa söyleyerek 1 oy bile kazandırmaz. Bizim böyle alışkanlıklarımız var. 100 gün boyunca bunu yapmaya özen gösterelim. Vatandaşımıza umut aşılayacağız. Gülen yüzler de uyanacağız. Unutmayın yerel de başarısız olan kimseye genel iktidarı kimse vermez. Bizim eksiklerimiz vardır, belediye başkanının eksikleri vardır. Ama 100 gün boyunca tek odağımız var bunları oradan indirmek bizim onlar kadar paramız yok havuz medyamız yok ama bizim örgütümüz var. Biz onlar gibi 20 yıllık parti değiliz biz 100 yıllık ulu bir çınarız köklüyüz. Kimsenin emeğini hor görmeyeceğiz. Eskiden emek veren kimseyi unutmayacağız. Sizden ricam kim çalışmak istiyorsa lütfen çalışmaya katın. O, bu, şu demeden kimseyi kırmadan yapacağız” dedi.

ASLANOĞLU, CHP ÖDEMİŞ İLÇE ÖRGÜTÜNE YENİ KATILANLARA ROZET TAKTI

CHP Ödemiş İlçe Örgütünde  partiye yeni katılan üyelere CHP İzmir İl Başkanı Aslanoğlu, CHP Ödemiş İlçe Örgütü başkanı Mustafa Turan  tarafından hayırlı olsun dilekleriyle  rozetleri alkışlar eşliğinde takıldı.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ