Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Pancar Mahallesinin gençleri iftar yemeği verecek

Reklam

Pancar’da gençler düzenledikleri iftar yemekleri ile her kesimden vatandaşı bir araya getirmeyi planlıyor. İftar yemeklerini geleneksel hale getirmek isteyen Pancarlı Gençler 2 Nisan Pazar günü Pancar Meydanında iftar yemeği verecek. Köyün gençlerinin öncülüğünde hazırlanan iftar yemeğine tüm Torbalı halkı davet edildi. Geçtiğimiz yıl çok sayıda vatandaşı aynı sofrada ağırlayan Pancarlı Gençler bu yıl da aynı birlik ve beraberliği sağlamayı hedefliyor.

Pancarlı Gençler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda “Bir ibadet mevsimi olmasının yanında, gönüllerimizi coşturan, ufkumuzu açan, sabır, kanaat, merhamet, cömertlik ve iyilik zamanı olan on bir ayın sultanı Ramazan’a bir kez daha kavuşmuş bulunmaktayız.

Ramazan ayı hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır. Bu mübarek ayda yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmalıyız. ‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.’ Tüm Torbalı halkını 2 Nisan Pazar günü kuracağımız iftar sofrasına davet ediyoruz” mesajını verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ