Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eriş, bir kez daha deprem bölgesine gitti

Reklam

Türkiye’yi yasa boğan ve 10 farklı il ve bu illere bağlı İlçelerde de etkisi gösteren depremin acısı hala devam ederken Türkiye genelinde tüm illerden ve çeşitli ilçelerden destekler de tüm hızıyla devam ediyor.

ERİŞ KAHRAMANMARAŞ’A GİDEREK DEPREMZEDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş bir kez daha deprem bölgesine giderek burada  Depremzede vatandaşlar bir araya gelen Başkan Eriş “ Buradaki yaraların sarılması için tek yüreğiz.

Kahramanmaraş Pazarcık’ta deprem yaralarının sarılmasında bir arada olduğumuz Kırıkkale Belediyesi’nden Emin ve İbrahim kardeşlerimizle birlikte çalışmaları değerlendirdik. İzmir Büyükşehir Belediyemizin kurduğu Narlı Konteynır Kenti’ndeki son durumu yerinde gözlemledik. Depremzedelerimizin barınma ihtiyacını karşılamak üzere canla başla çalışan Tunç Soyer Başkanımız başta olmak üzere Kerim Özer’e ve ilgililere çok teşekkür ediyoruz Daha önceden de geldiğimiz Deprem Bölgesinde depremzede vatandaşlarımızla bir araya geldik. Ödemiş Belediyesi olarak  her zaman elimizden gelen desteği  vermeye devam edeceğiz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ