Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Mahalleli istedi belediye yaptı

Reklam

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel kent genelinde devam eden çalışmaları inceledi. 3063 sokakta vatandaşların talepleri doğrultusunda açılan yolu ve müze arkasında devam eden doğal gaz çalışmalarını inceleyen Başkan Ceritoğlu Sengel, sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İZMİR GAZ İLE GÖRÜŞMELER OLUMLU SONUÇ VERDİ

Gökkuşağı Parkı’nın bir üst caddesinde yer alan 3063 sokakta bulunan evlerin dağa yakın olması sebebiyle evlerde oluşan rutubet sorununa çözüm sunmak amaçlı vatandaşlardan gelen talep üzerine yol çalışmaları başladı. Çalışmanın yapıldığı sokakta vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ceritoğlu Sengel daha sonra müze civarındaki doğal gaz çalışmalarını da inceledi. Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in İZMİR GAZ ile yaptığı görüşmeler sonucunda başlayan çalışmalar kapsamında hat döşemeleri ve aynı zamanda taş döşemeleri devam ediyor. Müze çevresinde devam eden doğal gaz çalışmaları vatandaşlardan gelen talebin yerine getirilmesi sebebiyle önem taşıyor.

RUTUBET SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Başkan Ceritoğlu Sengel; “Gökkuşağı Parkı’nın bir üst caddesinde yer alan 3063 sokakta yol yoktu. Bu sokakta bulunan evlerin dağa yakın olması sebebiyle rutubet sorunu yaşanıyordu. Bir an önce yolun açılması gerekiyordu. Buradaki hanelerde oturan vatandaşlarımızın çok uzun zamandan beri talebiydi. 200 metreden fazla bir yol açımını yerine getiriyoruz. Açılan yolla uzun süredir 3063 sokakta bulunan vatandaşların talebi yerine getirildi. Atatürk Mahallesi’nde müzenin arkasındaki yolda uzun süreden bu yana talep edilmiş olan doğal gaz hattının döşenmesi devam ediyor.  Uzun süreden beri bizim İZMİR GAZ ile olan mevcut hatların döşenmesine ilişkin çalışmalarımız vardı. Umut ediyoruz bir dahaki kışa artık buradaki evlerin hepsine doğal gaz gelmiş olacak” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ