Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yerel gazete bugün değil, her zaman var olmalıdır!

Reklam

Ödemiş Belediyesinin katkıları ile açılan 2. Kitap Fuarında İzmir Basın Derneğinin açmış olduğu Stantta  yerini alan Ödemiş Kent Bölge Gazetesinin de bulunduğu yeri ziyaret eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Ödemiş Kent Bölge Gazetesinin arşiv ciltlerini inceledi.

“YERELİN SORUNLARININ SAHİP ÇIKMADA BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ “

Ödemiş Kent Bölge Gazetesine yerel gazetenin olmasının ilçeler adına büyük bir avantaj olduğunu de dile getiren Başkan Eriş  Ödemiş Kent Bölge Gazetesine önemli mesajlar verdi.

Eriş konuşmasında “Türkiye’de özellikle halkın hemen dibinde yakınında olan yerel gazeteler, yerel haber, yerel yorum yerelin sorunlarını sahip çıkmada bizim gözbebeğimiz olan basınımız sizde bunu bize çok güzel hayata geçiriyorsunuz. Hayatın her alanında hiçbir ön yargı düşünce art niyet düşünmeden doğruyu yazma doğruyu anlatma, doğruyu gösterme adına şimdiye kadar yapmış olduğunuz bu çabalar için özellikle Ödemiş Kent Gazete ailesinde  Başta İmtiyaz Sahibiniz Cemal Sarı Hocam olmak üzere  Bülent Sarı beyefendiye, bu anlamda senin şahsınızda, sevgili eşiniz  gazeteci Seval Hanım’a geleceğin Gazetecisi olarak gördüğüm sevgili oğlunuz Tevfikalp  Konuralp’i de tebrik ediyorum. Burada bir önemli ismide söylemeden geçemeyeceğim. Sizlerin bugünlere gelmenizde büyük emeği olan  Sevgili  Merhum Tevfik Konuralp ağabeyimi de  Rahmetle Anıyorum. Bizler yerel gazeteleri gördükçe  hele bunun arkasında olay yorum ne varsa gelirse bizim için çok değerli oluyor. Bazı konuları kendi içimizde değerlendiriyoruz. Emeğiniz için, yüreğiniz için, katkılarınız için yıllardır adeta babadan, oğlana ve  dededen toruna geçen bir meslek bence sizi tanıdığım için hayatımda olduğunuz için bende çok mutluyum.

Bu yerel gazeteler de emek isteyen çaba isteyen bir sektör, bu anlamda gazetenizde görev alan tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ