Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖTB gıda yardımlarında bulundu

Reklam

Bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizce 06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen bölgelerdeki Oda ve  Borsalar  ile koordinasyon halinde olunarak, ihtiyaç duyulan her türlü yardımlar deprem bölgesine ulaştırıldı.. Her yıl TOBB’ tarafından düzenli olarak Oda/ Borsalarımıza gönderilen gıda yardımları, deprem bölgesine azami desteğin verilmesini teminen 2023 yılında yapılamamıştır.

Ödemiş bölgemizde; Kurumumuzca Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak adına 630 aileye gıda erzak poşeti dağıtıldı. Ödemiş Ticaret Borsası’nca temin edilen gıda poşetleri ihtiyaç sahibi ailelere Yönetim Kurulu,Meclisi ve Personeli tarafından   ulaştırıldı.

Ödemiş Ticaret Borsası; Ödemiş Belediyesi İftar çadırlarının  üç günlük (08-09-10 Nisan 2023) tüm ihtiyaçlarını karşıladı. Belediye  tarafından organize edilen, kentin  6 ayrı noktasında kurulan, günde yaklaşık 5000 vatandaşın  bu Ramazan çadırlarında iftarını açtığı belirtildi.

Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşım ayı olduğuna vurgu yapan Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka   “ Bu yıl Ödemiş Ticaret Borsası olarak gider bütçemizden tahsis ettiğimiz kaynağı, hassas davranarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Ramazan ayının ruhuna uygun birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışmanın sembolü haline gelen iftar çadırlarına üç günlük katkı yaptık. Sosyal yardımlarda bulunmayı önemseyen Kurumumuz  Ödemiş Ticaret Borsası adına tüm vatandaşlarımıza  hayırlı Ramazanlar dilerim” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ