Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Büyükşehir ekipleri çalışmalarını sürdürüyor

Reklam

İzmir Büyükşehir Belediyesi  Kiraz’ın çeşitli mahallelerinde çok yönlü olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE EKİPLERİ KİRAZ’IN EN YAKIN MAHALLESİNDEN EN UZAK MAHALLESİNE KADAR HİZMETLERİNİ ÇOK KAPSAMLI OLARAK SÜRDÜRÜYOR“

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit  Kazak  yaptığı açıklamada “İlçemizdeki  tüm ihtiyaçları ve talepleri  biliyoruz  ve çözüme kavuşturmak için imkanlar dahilinde elimizden geleni yapıyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde ki asfalt yama çalışmalarına devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizde ki  asfalt yama ihtiyacını program dahilinde aralıksız çalışarak en kısa sürede bitirmeyi planlıyoruz.

Bugün Suludere Mahallemizi  ziyaret ederek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında vatandaşlarımıza bilgilendirmeler yaptık, sohbet ettik. Suludere Mahallenizde bulunan köprünün yapımı için yer teslimi yapıldı,Mayıs ayında inşaatına başlayarak  Haziran ayında hem köprüyü hem ana arter asfalt yama çalışmalarını  bitirmeyi hedefliyoruz.

Şemsiler ve Yenişehir Mahallelerimizi ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında  bilgilendirme yaptık. Dev bütçe ayrılarak yapımına başlanan temiz su iletim hattının Şemsiler etabını Mayıs ayında bitiriyoruz. Program dahilinde Ceritler Saçlı Karabağ Hisar Mahallelerinde devam eden temiz su iletim hattı çalışmalarını tamamlayarak devam edeceğiz.Yenişehir Mahallemizde ki ana arter asfalt yama çalışmalarını yerinde inceledik” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ