Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ak Partili Milletvekili adayları Ödemiş’te pazarcı esnaflarıyla buluştu

Reklam

İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Ceyda Bölünmez Çankırı ve Ahmet Can Çelik ziyaret programı kapsamında Ödemiş’te Salı pazarında pazarcı esnafları ve vatandaşlarla buluşma seçim çalışmasını gerçekleştirdiler.

İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankır pazarda Gazetecilere yaptığı açıklamada “Biz 24 Haziran 2018’te zaten sahalardaydık ve başlamıştık. Bugün sadece bu dönem sadece biraz daha yoğunlaştırılmış bir şekilde başladı ama benim için yeni bir dönem tabi ben normalde 1. Bölge milletvekiliydim daha sonrasında 2. Bölgede hizmet edeceğiz. Tabi seçildikten sonra bölgesi yok İzmir’in her yeri bizim. Şimdi 2. Bölge daha fazla iştikakta bulunaraktan tanımaya çalışıyoruz. Hem de burada teşkilatımızla beraber onların yönlendireceği şekilde ziyaretlerimizi yapıp inşallah bugün yarım günlük bir program yaptık ama daha sonrası Ödemişte dolu dolu programlarımız olacak” dedi.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen yaptığı açıklamada “İzmir 2. Bölge Milletvekili adaylarımız Ceyda Bölünmez Çankırı ve Ahmet Can Çelik ile Ödemiş Salı pazarı yerinde esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Daha sonra çarşı esnaflarımızı ziyaret ettik hasbihal ettik. İlçe teşkilatı olarak önümüzdeki 14 Mayıs seçimlerine çalışmalarımız tam gaz devam ediyor” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ