Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Odası iftar çadırı geleneğini sürdürüyor

Reklam

Ödemiş Belediyesi tarafından koordine edilen iftar çadırlarında verilen iftar yemeğininPazartesi ve Salı günleri tüm ihtiyaçlarını Ödemiş Ticaret Odası üstlendi.

İlçemizin 6 ayrı noktasında ramazan ayı boyunca kurulan günde yaklaşık 5000 vatandaşımızın oruçlarını açtığı iftar çadırına Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav, Yönetim Kurulu üyesi Olgun Ballı, Meclis Üyeleri Barış Yılmaz, Sadık Güllü, Genel Sekreter Adnan Bengi katıldı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav;“Ramazan ayının birlik ve beraberlik mesajı veren bir ay olduğuna vurgu yaparak,  Ödemiş Belediyesinin organize ettiği bu geleneksel iftar çadırlarına oda olarak yıllardır katkı sağlıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için Ödemiş Ticaret Odası olarak iftar çadırlarının 2 günlük tüm erzak ihtiyaçlarını karşıladık.

Ramazan ayı hepimizin bildiği gibi maddi ve manevi birçok güzelliklerin bir arada yaşandığı, duygu ve hissiyatın öne çıktığı mübarek bir aydır.11 ayın sultanı olan bu ay aynı zamanda sosyal açıdan da yardımlaşma ve dayanışmanın en yüksek olduğu zaman dilimidir. Duaların beraber edildiği, yüz yüze, kardeşçe yemeklerin yenildiği ve samimi sohbet ortamının doğduğu iftar yemekleri sosyal dayanışma ve yardımlaşma için de fırsatlar sunmaktadır. Milletimizin birlik ve beraberlik içindeki dayanışma örneğine biz de katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ