Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İnan, Ödemiş’te seçim bürosunu hizmete açtı

Reklam

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçim öncesinde tüm siyasi partilerde seçim hareketliliği sürüyor.

Ödemiş’te Atatürk Mahallesi Şehit Adnan Menderes caddesinde yapılan açılışla İzmir Milletvekili adayı Eyyüp Kadir İnan  kendi seçim bürosunun açılışını törenle gerçekleştirdi.

Ödemiş’te coşkulu açılış öncesi konuşan  Ak Parti İzmir  Milletvekili adayı İnan “17 yaşından beri İzmir gençlik siyasetinde belli çalışmalarda bulunduk ama hiçbir zaman Ödemiş’ten ayrılmadık.  Her zaman birçok çalışmada Ödemiş’in gençleriyle beraber olduk. Bundan önceki görevimde İzmir gençlik kolları başkanıydım. O süreçte de Ödemişte çok güzel işler yaptık. İki senedir de gençlik kolları genel başkanlığı görevim süresinde de sayın cumhurbaşkanımızın yanında da çıraklık görevimi yaptım. Şimdide İzmirli hemşericiniz olarak, Ödemişli hemşericiniz olarak bu bölgeden milletvekili adayıyım, huzurlarınızdayım. Benim küçüklüğüm Ödemiş pazarlarında geçti o yüzden Ödemiş’e o kadar sevdalıyız ki Ödemiş’i o kadar çok seviyoruz ki bunu anlatmamız mümkün değil. Ödemiş’inde, Ödemiş’in efelerinin de sayın cumhurbaşkanımızı, partimizi ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Biz yılarca Ödemiş’e hizmet yaparken de, Ödemiş’e sayın cumhurbaşkanımızla, partimizle gelirken de ayrı bir heyecanla ayrı bir sevgiyle geldik. Bugünde o 20 senelik güçlü sevdayı ayrı bir şekilde yaşıyoruz. O nedenle biz Ödemiş’ten çok eminiz ki Ödemiş’te sandıklar 14 Mayıs’ta Recep Tayyip Erdoğan diye patlayacak.

Son 20 senede yaptığımız işler ortada, yaptıklarımızda ortada, yapacaklarımızda ortada ödemiş devlet hastanemizi açtık, TOKİ’miz hayırlı uğurlu olsun. Biz inşallah 15 Mayıstan itibaren bu genç kardeşiniz her zaman sizin emrinizde olacak. 30 yaşında tüm gençliğimin enerjisini harcayacağıma Ödemişli hemşerilerimizle beraber olacağıma şimdiden burada sizlere söz veriyorum. Ödemiş’imizi çok iyi biliyoruz. Ödemiş patatesini, Ödemiş Zeytinyağını, Ödemiş Köftemizi coğrafi işaretli hale getirdik ama bunların tanıtımı içinde şu kardeşiniz ve diğer milletvekillerimizle birlikte çok gayret göstereceğiz. Turizm noktasında inşallah Ödemiş Ak Partiyle birlikte 14 Mayıs tan sonra daha fazla ime kazanacak ve gelişmesi için daha yoğun gayret göstereceğiz. Ödemiş- Kiraz yolunu 2023 yıl sonunda bitiriyoruz hayırlı uğurlu olsun. Ödemiş- Kiraz’ın yeni demiryoluna ihtiyacı var. Sayın Cumhurbaşkanımız dedi ki “O demiryolu bitecek” o nedenle bunu seçim beyannamemize yazdık. Ankara’da açıkladığımız Türkiye yüzyılı vizyon belgemiz vardı ya onun içinde Ödemiş var“ dedi.

Açılışta konuşan  Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı  Muhammet  Şen “Ak parti Ödemiş İlçe Başkanlığı olarak sizlerle birlikte seçim çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Ve önümüzdeki hafta sonu  bildiğiniz üzere Cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  İzmir’de Gündoğdu meydanında bizlerle birlikte olacak. Burada bizlerde  Ödemiş’ten  geniş bir katılımla desteğimizi vereceğiz” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ